Přejít na hlavní obsah

Victoria's Secret

O značce Victoria's Secret

Proměňte se ve svůdného andílka, za nímž se každý otočí. Kosmetika Victoria’s Secret vás naprosto okouzlí, ať už chcete podtrhnout svou něžnost, působit smyslně, nebo být lehce rafinovaná.

 

Značku Victoria’s Secret má většina spojenou s luxusním spodním prádlem, které nabízí již od roku 1977. Dnes je však známá také díky své kosmetice vznikající ve spolupráci s parfémáři mnoha zvučných jmen a nejeden originální parfém Victoria’s Secret si získal přízeň mnoha žen napříč celým světem.

Tělový sprej Victoria’s Secret si můžete pořídit v mnoha variantách. Ať už máte náladu na sladkou, květinovou, nebo třeba exotickou ovocnou vůni. Do jedinečného voňavého obláčku vás zahalí také oblíbená parfémovaná voda Victoria’s Secret Bombshell. Smyslná vůně, která vás pohladí na duši a podtrhne váš přirozený sex-appeal. A že toužíte po nezaměnitelné vůni kokosu? Přesně pro vás je tu Victoria’s Secret Coconut Passion, ve které kromě tělového spreje najdete také dokonale sladěný sprchový gel či tělové mléko.

Zjistěte o značce Victoria's Secret ještě více.

celý text skrýt text