Mastné vlasy

Trápí vás mastné vlasy? Vystupte z kolotoče každodenního mytí a schovávání vlasů v culíku. Známe efektivnější řešení!

Jak nemít mastné vlasy? Příčinou bývá, kromě stresu, hormonální nerovnováhy či stravování, používání nevhodné vlasové kosmetiky. A tak je alfou a omegou výběr vhodného šamponu na mastné vlasy, který omezí maštění vlasů a dodá jim vzdušnost a objem.

 

Doporučená péče o mastné vlasy

Šampon proti mastným vlasům vmasírujte jemně do pokožky hlavy krouživými pohyby. Vlasy nedrhněte a netlačte na pokožku. Vlasy oplachujte vlažnou nebo studenou vodou. Studená voda pomáhá uzavřít póry na pokožce hlavy, čímž také snížíte maštění vlasů.

Jestli máte extrémně mastné vlasy, odborníci doporučují vlasy vytrénovat a intervaly mezi mytím prodlužovat. Čím častěji totiž vlasy myjete, tím více kožního mazu pokožka hlavy produkuje!

Jenže jak zakrýt mastné vlasy bez mytí a schovávání v drdolu? Vyzkoušejte suchý šampon. Po nanesení budou vaše vlasy svěží a krásné, jako kdybyste si je právě umyli!

Co pomáhá na mastné vlasy kromě šamponu?

Jak na mastné vlasy, když samotný šampon nestačí? Aplikuje jednou až dvakrát týdně masku na mastné vlasy. Maska vlasy vyživí a zbaví pokožku hlavy přebytečného mazu.

Na mastnou pokožku hlavy také zabírá vlasový peeling, který zbaví pleť nečistot a zbytků stylingových přípravků. V obou případech je zlepšení viditelné už po první aplikaci!

Mastné lupy a svědění

Mastící se vlasy a mastné lupy jsou často ruku v ruce. Na ně platí šampon na mastné lupy, který odstraňuje mastné šupinky, a navíc zabraňuje tvorbě nových lupů až na několik týdnů.

Pokud vás trápí svědění, vyzkoušejte šampon proti mastným vlasům s obsahem vitaminu E, který vlasovou pokožku regeneruje a zklidní. Řešením jsou i přírodní šampony na mastné vlasy. Kromě toho, že zklidní podrážděnou pokožku hlavy, vaše vlasy nádherně provoní!

Na notino.cz najdete ty nejlepší přípravky na mastné vlasy za skvělé ceny od Kérastase, Framesi a dalších odborníků na vlasovou péči!

celý text skrýt text

Máte vybráno
  • Mastné vlasy
Filtr
Cenové rozpětí

Pro koho?
Dárky a akce
Hodnocení
  •   49
  •   39
  •   14
  •   4
  •   2
Nejprodávanější