Holicí strojky na žiletky a holítka

Oholte se rychle, snadno a precizně. A na notino.cz najdete ty nejlepší holicí strojky na žiletky, strojky s výměnnými hlavicemi i jednorázová holítka pro mokré holení od Gillette, Wilkinson Sword, Captain Fawcett a dalších prověřených značek.

 

Jaký manuální holicí strojek pro muže si vybrat?

  • Jednorázová holítka: Jednorázové holicí strojky ocení pánové, kteří se holí jen výjimečně a nechtějí utrácet peníze za holicí strojek a náhradní žiletky či břity. Pánská holítka jsou lehká, skladná a nevyžadují žádnou péči.
  • Klasický holicí strojek na žiletky: Kovový holicí strojek na žiletky používejte spolu s holicí pěnou. Oholí vás opravdu precizně a dohladka. Kvalitnější strojky dokonce odstraňují odumřelé kožní buňky! Jedna žiletka je vhodná na 5 až 7 holení.
  • Holicí strojek s hlavicí: Pánský holicí strojek s náhradními břity má praktický design a díky otočné hlavici bezpečně oholí i na rizikových místech. Samotný holicí strojek vám vydrží klidně i roky, hlavici je třeba vyměnit již po několika týdnech.

Jak správně oholit vousy v 4 krocích

  1. Navlhčete obličej teplou vodou a naneste mýdlo, pěnu nebo gel na holení. Manuální holicí strojek bude snadněji klouzat po pokožce.
  2. Holte se lehkými jemnými tahy. Začněte citlivými místy, krkem a bradou, až poté oholte tvář a knírek.
  3. Břity holicího strojku průběžně oplachujte a v případě potřeby znovu naneste přípravek na holení.
  4. Na hladce oholenou a umytou tvář naneste hydratační krém nebo vodu po holení.

Pánský holicí strojek na žiletky ani jednorázová holítka vás nezaujala? Hladce oholené tváře docílíte i jinak. Zkuste elektrický holicí strojek, který vás efektivně zbaví vousů, nebo břitvu na holení pro milovníky klasického holení.

celý text skrýt text

Nejprodávanější