Péče o vousy

Nejprodávanější

Vše co potřebujete pro vaše vousy

Starejte se o své o vousy s láskou a vyzkoušejte kvalitní kosmetiku na vousy z nabídky notino.cz! Plnovousy jsou opět v módě a dobře zastřižený pěstěný plnovous je vizitkou každého pořádného muže, tak směle do toho.

Péče o vousy zahrnuje mytí, zastřihování, výživu, kartáčování i finální úpravu tvaru. Pro dokonalou očistu vašeho plnovousu od prachu a dalších nečistot vám nabízíme tuhá mýdla i speciální šampony na vousy. Po mytí si vousy zaslouží pořádnou dávku výživy, ke které souží balzámy a oleje na vousy. Vousy po nich budou krásně měkké a hydratované. Správnou délku vašich vousů si udržíte s nůžkami na vousy a elektrickým zastřihovačem vousů. A pro úpravu jejich tvaru použijte kartáč a vosk na vousy.

Pro skutečné fajnšmekry pak nabízíme speciální kosmetické sady na vousy, které se skvěle hodí i jako dárek pro každého správného vousáče. Vyberte si z naší široké nabídky péče o plnovous od renomovaných značek DANDY, Zew, The Bluebeards RevengeCaptain Fawcett a mnoha dalších! U nás najdete jen kvalitní přípravky na vousy.

celý text skrýt text