Přejít na hlavní obsah

Sol de Janeiro

Sol de Janeiro

Když to máš, miluj to a pyšni se tím. Řeč je o kráse těla a o tom, jak ji vidí brazilská kultura. Americká značka Sol de Janeiro se právě tímto brazilským pozitivním vnímáním těla inspiruje. Oslavuje vše, co je jedinečné a plné radosti. Sol de Janeiro kosmetika, to je brazilská krása, která nemá žádná pravidla ani uniformní definici. Jsou to parfémy a produkty péče o pleť, pokožku či vlasy, které milují vás, vaše tělo a vy si na oplátku zamilujete je.

 

Značka Sol de Janeiro vznikla roku 2015, kdy její zakladatelka Heela Yang spolu s budoucím kreativním ředitelem Marcem Caprou zformulovali filozofii kosmetiky Sol de Janeiro. Mít rád své tělo, ať už je jakékoli, starat se o něj a stavět na odiv jeho přednosti. Přesně to ztělesňuje i jejich vůbec první produkt, Sol de Janeiro Bum Bum krém. Ačkoli ho můžete použít na celou pokožku, jeho vznik inspirovala zcela konkrétní část těla. V Brazílii milovaný, ba přímo uctívaný zadek, o který se Brazilci starají jako nikdo jiný na světě. Proč tuto zjemňující, zpevňující a voňavou péči nedopřát celému tělu?

Objevte i vy značku Sol de Janeiro, která vás přenese do prosluněné Brazílie a zprostředkuje radostný pocit nikdy nekončícího léta. Nenechte si ujít ikonický krém Brazilian Bum Bum Body Butter ani kolekci vůní Sol de Janeiro Brazilian Crush. Podle zakladatelů značky je důležité dotknout se všech smyslů, i taková je totiž brazilská krása. Sol de Janeiro parfém, to je něco smyslného, smyslového a radostného a ztělesňuje to, čemu Brazilci říkají “cheirosa”, neboli lahodně voňavý. Vyzkoušejte proto také vůni Sol de Janeiro Cheirosa 71. A za zmínku stojí i krém na tělo Coco Cabana Cream Sol de Janeiro, který zvláční i tu nejsušší pokožku.

celý text skrýt text