Konturka na rty

Nejprodávanější

Objevte ty nejlepší konturovací tužky na rty

Podtrhněte krásu svých rtů! Stačí trocha šikovnosti a ta správná konturovací tužka. Výsledkem budou perfektně nalíčené rty, kterým bude těžké odolat.

Proč používat konturku na rty?

  • ✓ Pomůže korigovat velikost rtů.
  • ✓ Srovná symetrii rtů.
  • ✓ Zafixujete rtěnku a zabrání jejímu rozmazání.

Transparentní konturovací tužka na rty

S klasickou konturkou vám to nejde nebo jen chcete zafixovat rtěnku? Pak se vám bude hodit transparentní konturka, která vytvoří neviditelnou linii okolo rtů. Zabrání tak rozmazání a rozpytí rtěnky, a navíc se hodí ke všem barvám rtěnek.

Některé transparentní konturky jsou dokonce i hydratační. Jiné vyrovnávají rýhy a vyplní drobné vrásky kolem rtů. Díky tomu rty vypadají hladší a objemnější.

Konturovací tužky: voděodolné, minerální a 2 v 1

Hledáte spolehlivý make-up, který vydrží po celý den? Vsaďte na dlouhotrvající konturku na rty. Díky speciálnímu složení budou vaše rty celý den vypadat jako právě nalíčené.

Chystáte se k vodě nebo plánujete celý večer popíjet drinky na večírku? Pro vás je jako dělaná voděodolná konturovací tužka.

A jestli milujete praktický make-up, vyzkoušejte rtěnku a konturku v jednom! Obě strany tužky jsou v jednom odstínu, takže nemusíte hledat rtěnku a konturku v podobné barvě.

Konturka na rty: 5 praktických tipů pro dokonalé rty

  1. Pro přirozený efekt volte konturovací tužku ve stejném odstínu jako rtěnku.
  2. Nejdříve použijte konturovací tužku na rty, až pak rtěnku.
  3. Začněte vždy od středu rtu a postupujte ke koutkům.
  4. Stínujte, a to tak, že konturku nanesete směrem do středu do ztracena.
  5. Pro ještě objemnější rty naneste do středu rtů lesk na rty.

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší tekuté, krémové, transparentní i voděodolné konturky na rty od L’Oréal Paris, Rimmel, Max Factor a dalších světoznámých značek profesionální kosmetiky. Stačí si jen vybrat.

celý text skrýt text