Zastřihovač vousů

Udržujte si správnou délku a tvar svého strniště! Moderní zastřihovače vousů vám nabízí řadu snadno nastavitelných nástavců pro dokonalou úpravu všech detailů vašich vousů. Zastřihování vousů tak nikdy nebylo snadnější!

 

V naší nabídce najdete i zastřihovač vousů s vysáváním, se kterým se nepořádku v koupelně bát nemusíte, nebo zastřihovač vousů s laserovým naváděním, kterým upravíte váš plnovous s laserovou přesností. A nejen to. Nabízíme i zastřihovače vousů a vlasů 2 v 1 pro jednoduchou úpravu vousů i vašeho účesu!

Na notino.cz najdete jen zastřihovače od spolehlivých značek Braun, PhilipsBaByliss a dalších. Vyberte si ten nejlepší zastřihovač a pusťte se do úpravy vousů s novým elánem.

celý text skrýt text

Máte vybráno

 • Muži
 • Péče o vousy
 • Zastřihovače
Filtr

Cenové rozpětí

Značka

Pro koho?

Dárky a akce

Hodnocení

 •   15
 •   6
 •   1
Nejprodávanější

Vyberte si nejlepší zastřihovač vousů

Zaujměte perfektně zastřiženými vousy! S kvalitním zastřihovačem vousů a vlasů snadno zastřihnete svůj plnovous do požadované délky a tvaru. Vyberte si správný nástavec na elektrický zastřihovač vousů a vytvořte padnoucí účes i střih vousů během několika minut.

Zastřihovače podle účelu použití

Před samotným výběrem zvažte, k čemu pánský zastřihovač vousů potřebujete. Chcete si udržet perfektně tvarovaný plnovous, strniště, nebo spolu s tím upravit i účes a odstranit chloupky v nose nebo uších?

Dokonalé strniště

Strniště je čím dál oblíbenější nejen kvůli sexy vzhledu. Se strništěm odpadá starost o podrážděnou pokožku v důsledku častého holení. Nezapomeňte ale, že strniště není jen několik dnů neholená tvář. Pro dokonalý tvar a vzhled svých vousů používejte kvalitní zastřihovače strniště, pomocí kterých zkrátíte vousy na délku od 0,5 mm do 20 mm.

Zastřihovač vlasů, když nestíháte kadeřníka

Perfektní účes můžete mít, i když váš kadeřník nemá čas. Trápí vás jemné vlasy vzadu na krku nebo potřebujete zkrátit vlasy v okolí spánků? Sáhněte po kvalitním zastřihovači vlasů a vousů a dotvarujte účes podle svých představ.

Multifunkční zastřihovač vás překvapí a potěší

Nejlepší zastřihovač vousů vám pomůže s každým chloupkem, který vám na tváři překáží. S jedním multifunkčním zastřihovačem upravíte nejen vousy, ale také linii vlasů v okolí obličeje a odstraníte nežádoucí chloupky mezi obočím, v uších nebo nosu. Tyto víceúčelové zastřihovače jsou vybaveny různými nástavci, se kterými vykouzlíte požadovaný tvar vlasů a vousů během chvilky.

Zastřihovač vousů a vlasů podle vlastností

Kromě účelu se jednotlivé zastřihovače liší i dalšími vlastnostmi. Vybírejte podle materiálu břitů nebo typu napájení. Za zmínku stojí i další výhody, které vám usnadní celý proces zastřihování vlasů a vousů.

Napájení zastřihovače

Mezi hlavní typy napájení patří akumulátory nebo elektrická síť. Setkáte se ale i s bateriovým napájením, které je nejlevnější:

 • Akumulátorové zastřihovače během několika hodin nabijete a můžete s nimi vyrazit na cestu. Využijete je především v místech bez elektrických sítí.
 • Elektrické síťové zastřihovače využijete hlavně v koupelně. Pokud zvolíte tento typ zastřihovače, ujistěte se, že nabízí i dostatečně dlouhý kabel.
 • Bateriové zastřihovače patří ke starším variantám, které jsou ale díky bateriím nezávislé na nabitém akumulátoru nebo přítomnosti elektrické sítě.

Materiál břitů zastřihovače

 • Ocelové břity jsou nejčastější. Nabízí vysokou ostrost a zároveň nízkou cenu, díky které jsou dostupné pro každého. Ocel ale může zreznout, a proto tyto břity nevyčistíte ve vodě.
 • Nerezové břity jsou naopak připraveny na omývání ve vodě. Kvalitou a vlastnostmi se podobají oceli, ale odolají rezivění.
 • Titanové břity prakticky nezničíte. Kvalita tohoto moderního materiálu odpovídá jeho vyšší ceně.

Praktické vlastnosti zastřihovačů vousů a vlasů, které oceníte

 • Samoostření vám ušetří starosti s tupými břity. Čepel se během nabíjení sama naostří a zajistí vám dokonalé zastřihnutí vlasů nebo vousů.
 • Omyvatelnost zajistí snadnější vyčištění zastřihovače po jeho použití.
 • Voděodolnost se s omyvatelností často zaměňuje. S voděodolnými zastřihovači můžete bez obav i do sprchy, s těmi pouze omyvatelnými to raději nezkoušejte.
 • Odsávání vousů hned po jejich zastřižení ušetří čas. Vybírejte zastřihovače vousů s odsáváním a ušetřete si starosti spojené s úklidem koupelny.

Vsaďte na kvalitu a vyzkoušejte profesionální zastřihovač vousů Philips, Braun, Rowenta nebo Babyliss. S tím nejlepším zastřihovačem vytvoříte během chvilky dokonalý účes, upravený plnovous nebo se zbavíte nežádoucích chloupků.

celý text skrýt text