O značce Dior

Dior – nesmrtelný symbol elegance, krásy a ženskosti. Jednu z nejexkluzivnějších francouzských značek založil roku 1946 návrhář Christian Dior. Jeho první kolekce „New Look“ způsobila revoluci a vešla do historie módy. První parfém Dior na sebe nenechal dlouho čekat, Christian inspiován svou sestrou ho pojmenoval Miss Dior.

 

Parfémy Dior jsou úzce spjaty s Francií. Oblast Provence a městečka Grasse poskytla Diorovi nekonečné množství inspirace a říkával, že na tomto místě se cítí stejně návrhářem jako parfémářem. Grasse má výbornou polohu mezi mořem a horami a značka Dior i dnes pěstuje například jasmín a růži jedinečné květiny s výjimečnými vůněmi právě v tamnějším prostředí.

V pařížských kreativních laboratořích Dior pak vznikají z více než 2500 surovin jednotlivé parfémy. Suroviny jsou pečlivě vybírány od nejlepších výrobců z celého světa. Klasické parfémy doplňuje vytříbené, autentické a rafinované vůně La Collection Privée Christian Dior, které se vyrábějí ručně a s nejvyšším důrazem na tradiční řemeslo výroby parfémů.

celý text skrýt text

Nejprodávanější