Barvení vlasů doma

Hledáte způsob, jak zakrýt šediny a oživit barvu vlasů, a přitom neutrácet za kadeřníka? Pokud chcete ušetřit peníze i čas spojený s čekáním na volný termín, vyzkoušejte barvy na vlasy pro domácí barvení vlasů. Získáte tak během chvilky zářivou barvu, kterou oslníte všechny ve svém okolí.

 

Užít si hebké a lesklé barevné vlasy můžete i bez návštěvy kadeřníka. Barvení vlasů doma zvládnete snadno a rychle. Stačí si vybrat z našich barevných masek, šamponů, přelivů a permanentních barev na vlasy přesně takový výrobek, který vám vaše barevné sny dokáže splnit. Bez problému tak zvládnete zakrýt šediny, zesvětlit nebo ztmavit vlasy, nebo jen oživit přirozenou barvu vlasů. Nezapomínejte ani na šampony na barvené vlasy, které se postarají o dlouhotrvající efekt barvy.

Jak si nabarvit vlasy doma snadno a bezpečně?

Vždy si důkladně přečtěte návod na domácí barvení vlasů a držte se instrukcí. Při barvení vlasů doma nepodceňujte test citlivosti pokožky. Barvu nejdříve vyzkoušejte například na předloktí a vyčkejte asi 48 hodin. Díky testu tak můžete předejít případné alergické reakci na pokožce celé hlavy.

Před samotným barvením se důkladně připravte. Kromě dostatečného množství domácí barvy na vlasy oceníte při barvení i pár dalších pomůcek:

Barvení vlasů doma zvládne úplně každý. Vyberte si ten správný odstín a užijte si skvělý pocit z nové zářivé barvy vlasů!

Chcete více tipů? Přečtěte si náš článek Jak si sama obarvit vlasy!

celý text skrýt text

Nejprodávanější