Black Friday

Kdy je Black Friday 2020?

Black Friday 2020 připadá na pátek 27. listopadu. Na notino.cz si ale můžete užít celý týden Black Friday slev od pondělí 23. listopadu do neděle 29. listopadu 2020. Na výběr těch nejlepších parfémů a kosmetiky za skvělé ceny tak budete mít dostatek času.

Akce a slevy Notino

Nemůžete se dočkat akce Black Friday? Slevy u nás najdete po celý rok. Stačí sledovat naše akční stránky nebo se zaregistrovat a přihlásit k odběru našeho newsletteru. Pak už vám žádný zlevněný parfém nebo kosmetika neunikne!

celý text skrýt text

 

Jak vypadá Notino Black Friday?

Black Friday na notino.cz – to je celý týden slev na kvalitní parfémy a kosmetiku. S naším slevovým kódem máte na vše od vybraných oblíbených značek 20% slevu. Nakupujte produkty od zvučných jmen, jako je Calvin Klein, Yves Saint Laurent, Jean Paul Gaultier a řady dalších za akční ceny.

celý text skrýt text


Proč pořádáme Summer Black Friday?

Potřebujete v létě opalovací krém, cestovní kosmetiku nebo nové líčení a parfém na letní festival? Právě pro vás pořádáme Notino Summer Black Friday, ve kterém si vše potřebné nakoupíte se slevou 20 % a za ušetřené peníze můžete vyrazit třeba na výlet. I léto si zaslouží svůj Černý pátek!

celý text skrýt text

Co je Black Friday?

Black Friday je svátek nakupování, který vznikl v USA a odtud se jeho obliba rozšířila do celého světa. Akce Black Friday se koná v pátek po Dni díkůvzdání a je spojená s obrovskými slevami v řádech desítek procent. Každoročně tak Black Friday odstartuje předvánoční nákupní horečku.

Původ má Černý pátek v roce 1929, kdy po krachu na newyorské burze a startu hospodářské krize někteří obchodníci zorganizovali den plný slev, aby zákazníkům vrátili chuť znovu nakupovat. Akce získala na oblibě a dnes patří Black Friday k nejsilnějším nákupním dnům v roce.

celý text skrýt text

Filtr

Cenové rozpětí

Kategorie

Značka

Zobrazit další

Pro koho?

Dárky a akce

Hodnocení

  •   191
  •   56
  •   1
  •   1
Nejprodávanější