Náhradní žiletky, břity a planžety

Nejprodávanější

Najděte ty správné žiletky či břity pro svůj holicí strojek

Nezanechává váš holicí strojek tak hladký výsledek jako dřív? Je čas na výměnu ostří! Pořiďte si dostatečnou zásobu náhradních břitů nebo žiletek a mějte svůj strojek vždy připravený k preciznímu výkonu.

Jak vybrat správné žiletky na holení či náhradní břity?

Je to extrémně snadné. Pokud hledáte ty nejlepší žiletky, tak to jsou jednoduše ty, které pasují do vašeho holicího strojku. Na Notinu je u popisu produktu vždy uvedená kompatibilita strojku s žiletkou či náhradními břity.

Jak dlouho vydrží žiletky nebo břity ostré?

Optimálně ostré vám vydrží několik oholení. To obvykle to platí dokonce i pro jednorázové žiletky. U elektrických strojků to máte o něco snazší. Výměna planžety nebo hlavice není nutná častěji než přibližně jednou za rok. Stačí se řídit návodem výrobce.

Náhradní břity a žiletky pro holicí strojky k mokrému holení

  • Náhradní hlavice (nebo také břity) obvykle s 3 až 5 čepelemi patří mezi nejčastější volbu. Pasují do oblíbených holicích strojků Gillette, Wilkinson i dalších. Kromě ostrých čepelí jsou náhradní břity často vybaveny také zvlhčujícím proužkem pro zmírnění podráždění, ochrannými prvky nebo dalšími vylepšeními, které holení usnadní.
  • Klasické žiletky do holicích strojů jsou absolutní nostalgie, která ale stále skvěle funguje! Pasují jen do konkrétních typů holicích strojů, kam se vkládá vždy jedna žiletka. Náhradní žiletky jsou obvykle baleny jednotlivě po 5 či 10 kusech. Je jen na vás, jestli si vyberete žiletky Wilkinson nebo vás zbaví strniště žiletka Gillette.
  • Jednorázové žiletky, přesněji řečeno jednorázové holicí strojky, se vždycky hodí mít v zásobě. Třeba na kratší cesty, když svůj strojek už nechcete vozit zase zpátky, nebo vás zachrání, pokud si nestihnete doplnit zásoby náhradních hlavic.

Planžety a další náhradní díly k elektrickým holicím strojkům

  • Planžeta je nezbytná pro funkčnost vašeho elektrické holicího strojku a hladký výsledek. Výměnu vyžaduje obvykle jednou za několik měsíců – řiďte si vždy návodem výrobce.
  • Holicí hlavice se také mohou opotřebit, a není proto hned nutné pořizovat nový holicí strojek. Na Notinu pořídíte pro elektrické strojky náhradní hlavice na holení (holicí hlavy) i samostatné náhradní břity.

Předejděte podráždění pleti při holení tupým ostřím a vyměňte ho za nové zavčasu. V naší nabídce najdete široký výběr náhradních hlavic, planžet i žiletek, včetně oblíbených Philips OneBlade břitů, žiletek Gillette nebo Wilkinson Sword i planžet pro holicí strojky Braun. Stačí si vybrat!

celý text skrýt text