Vibrační vajíčka

Vibrující vajíčka – luxusní potěšení pro ženy

Zažijte extázi rozkoše a podlehněte kouzlu smyslných vibračních vajíček pro ženy! Vibrační vajíčka, nazývaná také vibrační vejce či patrona, jsou vzrušující kombinací vibrátoru a venušiných kuliček a díky praktickému dálkovému ovládání budou skvělým společníkem v intimních chvílích o samotě i dráždivou hrou v páru. Ať už toužíte vyzkoušet klasické či dvojité vibrující vajíčko, bezdrátové nebo s kabelem pro větší flexibilitu, poradíme vám, jak si vybrat to nejlepší vibrační vajíčko pro vaše potěšení.

Jak funguje vibrační vajíčko

Co dělá vibrační vajíčko a v čem spočívá jeho výjimečnost? Jedná se o druh erotické pomůcky pro ženy, která svým elegantním oválným tvarem působí velmi diskrétně, přesto je velmi výkonná. Díky zabudovanému elektromotorku intenzivně stimuluje erotogenní zóny příjemnými vibracemi, které lze navíc snadno ovládat pomocí tlačítka na vajíčku, dálkového ovládání nebo přes mobilní aplikaci v chytrém telefonu.

Využití této sexuální pomůcky je opravdu rozmanité, experimentujte a vyzkoušejte vibrační vajíčko na klitoris, anální otvor, k masáži G bodu a nejrůznějších erotogenních zón!

Použití vajíčka k posilování svalů pánevního dna

Vibrační vajíčko podobně jako venušiny kuličky snadno využijete k cvičení pánevního dna. Při pravidelném posilování si užijete silnější orgasmy než kdy předtím. Princip je jednoduchý, spustíte požadovaný program, vajíčko zavedete do vagíny a ve chvíli, kdy vibruje, stlačíte svaly pánevního dna, když přestane, svaly uvolníte.

Náš tip: Pro snadné zavedení vibračního vajíčka je možné použít lubrikant na bázi vody.

Jak vybrat vibrační vajíčko

Při výběru vibračního vejce se zaměřte na několik důležitých faktorů jako jsou typy vibrací, druh ovladače, možnost navolení rychlosti a v neposlední řadě velikost a materiál. Pokud navíc toužíte vajíčko používat ve vaně, ve sprše nebo dokonce ve vířivce, zvolte typ vajíčka, který je vodotěsný.

Typy a velikost vibračních vajíček

Vibrující vajíčko patří do skupiny diskrétních erotických hraček, které využijte doma v ložnici i na cestách. Obvykle měří asi 5 až 7 cm na délku, tato velikost je vhodná zvláště pro začátečníky.

 • Klasické vibrační vajíčko je vhodné pro začátečníky, k postelovým hrátkám o samotě či k zajímavé předehře, ke stimulaci erotogenních zón v páru i k posilování pánevního dna.
 • Dvojité vibrační vajíčko poskytuje intenzivnější prožitek díky dvojité stimulaci – vaginální a anální zároveň.
 • Vibrující vajíčko s nástavci z pružných materiálů a výstupky je perfektní pro žhavé ložnicové experimenty.

Materiál vibračních vajíček

Druh materiálu volte převážně podle vašich preferencí a jednoduché údržby erotické pomůcky.

 • Silikon se velmi jednoduše udržuje a má velkou životnost. Silikonová vibrující vajíčka se přizpůsobují tělesné teplotě a jsou velmi příjemná na dotek.
 • Gel dobře přenáší vibrace a snadno se udržuje.
 • Plast oplývá dlouhou životností i vyšší intenzitou vibrací. Nevýhodou může být vyšší hlučnost plastové erotické hračky.

Náš tip: Před i po použití vibračního vajíčka jej omyjte dle návodu nebo použijte speciální sprej na erotické pomůcky.

Druhy vibrací vibračních vajíček

Volba rychlosti a různé typy vibrací přinesou vašim milostným hrátkám zajímavý rozměr. Obecně platí, že čím více vibračních módů, tím lépe!

 • Pulzující vibrace jsou kratší pulzní a vibrační impulzy.
 • Eskalující vibrace začínají pomalu a postupně zvyšují rychlost.
 • Rázové vlny kombinují normální vibrace s pulzací.

Typ ovládání vibračního vajíčka

Toužíte vajíčko využívat s partnerem či o samotě, pouze k vaginální nebo i anální stimulaci? To vše vám pomůže vybrat ten správný typ ovládání.

 • Bezdrátová vibrační vajíčka na dálkové ovládání mají velký dosah ovládání a jsou vhodná pro používání o samotě i při hrátkách s partnerem. Bezdrátové vibrační vajíčko rychleji opotřebovává baterie a není vhodné k análnímu dráždění.
 • Vibrační vajíčko propojené kabelem s ovladačem nabízí delší výdrž baterie a díky dostatečně dlouhému kabelu je vhodné pro hrátky ve dvou či o samotě.
 • Vibrační vejce ovládané aplikací v chytrém telefonu umožní vám i partnerovi ovládat vaši rozkoš kdekoli a kdykoli. Tento typ vajíčka není příliš vhodný pro anální použití.
 • Vibrační vajíčko s ovládacími tlačítky umístěnými přímo na těle vajíčka vám umožní nastavit potřebnou vibraci ještě před zavedením vajíčka do vagíny.

Oslavujte svou sexualitu a prozkoumejte svět intenzivní rozkoše s vibračními vajíčky a dalšími sexuálními pomůckami pro ženy, jako jsou oblíbené Womanizery, anální kolíčky, venušiny kuličky či Satisfyery. Pánové také nepřijdou zkrátka, obdarujte svého partnera vibračním kroužkem pro nekonečnou rozkoš ve dvou či populárními masturbátory pro žhavé chvilky o samotě!