Vložky do podprsenky

Filtr
Cenové rozpětí

Dárky a akce
Hodnocení
  •   1

Prsní vložky pro pocit sucha v období kojení

Chraňte své oblečení před ušpiněním. Kojící vložky do podprsenky neboli prsní vložky jsou nepostradatelnou pomůckou pro maminky v období kojení. Zajišťují diskrétní ochranu citlivých bradavek a zabraňují nežádoucímu protečení mléka přes podprsenku a oblečení.

Druhy prsních vložek

Tampony do podprsenky jsou vyrobeny z příjemných savých a prodyšných materiálů, které udrží bradavky v suchu a teple a zabraňují podráždění citlivých bradavek o textilii. Pomocí praktických samolepících pásek budou vložky do kojící podprsenky hezky držet po celou dobu nošení na svém místě.

  • Jednorázové vložky do podprsenky jsou vyrobeny z vysoce absorpčních tenkých materiálů a po nasáknutí mléka se jednoduše vyhodí. Tento typ prsních vložek skvěle padne do každé kabelky i přebalovací tašky a zajistí diskrétní ochranu kdekoli na cestách.
  • Látkové vložky do podprsenky jsou vyrobeny z jemné prodyšné bavlny či bambusu a jedná se o pratelné vložky do podprsenky, které lze používat opakovaně. Látkové prsní vložky před prvním použitím vždy vyperte a při praní nikdy nepoužívejte aviváž, která může ovlivnit jejich savost.
  • Silikonový sběrač mateřského mléka je speciální druh chrániče, který je vyroben z tenkého silikonu. Silikonové vložky do podprsenky dokonale přilnou k prsu, tím chrání bradavky před odřením a zároveň shromažďují přebytečné mateřské mléko a zabraňují jeho protečení na oblečení.

Jak často měnit vložky do podprsenky?

Během prvních týdnů kojení je doporučeno měnit prsní vložky po každém kojení, protože tvorba mléka ještě není zcela ustálená. Po několika týdnech je tvorba mléka již více přizpůsobena potřebám miminka a vložky měníme individuálně podle potřeby. Vložky do podprsenky vyměňte vždy po nasáknutí, kdy už dostatečně neplní svoji funkci.

Jak správně nasadit vložku do podprsenky

  • Vyjměte produkt z obalu.
  • Sejměte samolepící pásek.
  • Umístěte vložku do podprsenky do výše bradavek.
  • Samolepícím páskem připevněte vložku ke košíčku podprsenky.

Používání diskrétních vložek do podprsenky vám usnadní starosti s nepříjemnými fleky na oblečení během kojení a jejich použití je navíc opravdu jednoduché. Vyberte si jednorázové nebo pratelné vložky do podprsenky a užijte si pocit sucha a pohodlí během prvních měsíců kojení.