Ultrazvukový difuzér

Moderní doplněk, který provoní váš domov a pozvedne vzhled interiéru na vyšší úroveň! Ultrazvukový difuzér rovnoměrně osvěží a vyčistí vzduch v pokoji a díky vonnému nebo esenciálnímu oleji navodí příjemnou atmosféru. Přesně podle vašeho vkusu! Vyberte si na notino.cz ultrasonický difuzér THD, Bloomy Lotus nebo Mr & Mrs Fragrance a těšte se ze své oblíbené vůně.

 

Výhody ultrazvukového difuzéru

  • Provoní místnost.
  • Doladí vzhled interiéru.
  • Zvlhčí vzduch.

Jak ultrazvukový aroma difuzér funguje?

Na rozdíl od klasického aroma difuzéru, ten sonický funguje na principu přeměny vody pomocí ultrazvukových vln na jemnou vodní páru. Ta zvlhčuje vzduch a zároveň díky esenciálnímu oleji provoní celý pokoj. Esenciální oleje, které na sebe váží volné radikály, navíc pomáhají i k pročištění ovzduší. Některé sonické difuzéry stimulují i další smysly pomocí terapie tlumeným světlem nebo přehrají vaši oblíbenou hudbu.

Ultrasonický aroma difuzér je maximálně tichý, a proto se hodí nejen do obýváku nebo ložnice, ale i do kanceláří nebo do masážních salonů a jógových studií.

Užijte si pohodu, příjemnou atmosféru a provoněný pokoj díky designovému difuzéru, který doladí každý interiér – elegantní a lehce formální, ale díky difuzéru ve zvířecím provedení i prostředí dětského pokoje.

celý text skrýt text

Máte vybráno
  • Ultrazvukový
Filtr
Cenové rozpětí

Dárky a akce
Hodnocení
  •   2