Masturbátory pro muže

Luxusní pánské masturbátory

Poznejte novou úroveň masturbace a zažijte pocit dokonalého uspokojení s diskrétními masturbátory! Elegantní pánský masturbátor navodí příjemný pocit osobní pohody, a navíc pomáhá zlepšovat sexuální výdrž a intimní život. Objevte ten nejlepší masturbátor pro muže na notino.cz a užívejte si fenomenální chvilky rozkoše o samotě nebo vzrušující hru v páru!

Co je to masturbátor

Masturbátor neboli honítko je druhem erotické pomůcky pro muže, která slouží ke stimulaci penisu během intimních chvilek o samotě, ale s trochou fantazie ji hravě využijete také ve dvou. Masáž penisu pomocí stimulátoru pro muže přispívá reálnému pocitu uspokojení, zintenzivňuje prožitek rozkoše a nahrazuje intimní styk. Designové masturbátory různých tvarů, funkcí i velikostí jsou přizpůsobeny všem mužům přesně podle jejich sexuálních představ.

Výhody masturbátorů

 • Navozují pocit reálných prožitků jako při sexu a vedou k dosažení intenzivního orgasmu.
 • Pomáhají trénovat delší sexuální výdrž.
 • Přináší vysokou míru stimulace.
 • Jsou velmi elegantní a diskrétní a dokonale padnou do ruky.
 • Jsou vždy připraveny k použití.
 • Přispívají ke zkvalitnění milostného života.

Náš tip: Pro ještě příjemnější zážitky můžete během masturbace použít lubrikační gely na vodní bázi.

Jak vybrat nejlepší masturbátor pro muže

Výběr vhodného masturbátoru není nijak složitý, stačí si pouze promyslet, zda jej chcete využívat doma nebo na cestách, jakému tvaru a funkcím dáváte přednost i jaký materiál je pro vás příjemný. Některé masturbátory jsou jednorázové, jiné lze díky možnosti dobíjení ze sítě či přes USB používat opakovaně a po použití je pouze omýt dle návodu či ošetřit péčí na erotické hračky.

Náš tip: Životnost masturbátorů můžete prodloužit používáním kondomů.

Druhy pánských masturbátorů

 • Vibrační masturbátor pro muže je vybaven motorkem s možností nastavení druhu a intenzity vibrací.
 • Nevibrační masturábtory s měkkými výstupky uvnitř honítka je obvykle možné používat i ve sprše či ve vaně.
 • Realistický masturbátor je ve tvaru vagíny, úst, análního otvoru či ženského torza s několika vstupy.
 • Automatický masturbátor disponuje kromě vibrací také možností vyhřívání, sání a dalšími funkcemi pro autentický prožitek rozkoše.
 • Masturbátor vejce je menší oválný masturbátor se stimulačními výstupky uvnitř.
 • Mluvící masturbátor se sexy hlasem okoření váš zážitek dráždivými slovy či sténáním.
 • Kapesní masturbátory jsou vhodnou společností na cesty.

Velikost masturbátorů

Při výběru vhodné velikosti masturbátoru se zaměřte na vnitřní průměr, který je u většiny těchto produktů přizpůsoben všem penisům do maximálního průměru 4,5 cm. Pokud potřebujete větší hračku, prozkoumejte nabídku velkých honítek, které mohou být až do průměru 5,5 cm.

Materiál masturbátorů

Pánské masturbátory jsou obvykle vyrobeny z plastu v kombinaci s dalšími nezávadnými materiály jako je silikon či napodobenina lidské kůže, tzv. cyber skin. Uvnitř bývají navíc vybaveny nápaditými výstupky, hroty a drážkami pro ještě lepší pocit během masturbace.

Dopřejte si nepopsatelnou rozkoš a zažijte dechberoucí vyvrcholení s domácími masturbátory pro muže! Okořeňte svůj milostný život se sexuálními hračkami pro muže z pestré nabídky v kategorii Erotika a splňte si své tajné touhy s elegantními análními vibrátory, vibračními kroužky či s dráždivými análními kolíky.