Co je to London Look?

 
Nepředvídatelný. Individuální. Autentický. Nezávislý. Look je víc než jen oblečení a make-up. Look je osobnost. Charakter. Jedinečnost. Jsem to já. Moderní? Nemoderní? Jsi to ty, kdo určuje, v čem se cítíš dobře. Zapomeň na jakékoliv nálepky a předsudky. Nejsem dokonalá. Jsem jedinečná. Neexistuje žádná jiná osoba jako já. A to je to, co se mi nejvíc líbí! Konec omezení! Nenech se přesvědčit, že tento styl není pro tebe nebo že ti jakýkoliv make-up nesedí!

celý text skrýt text

O značce Rimmel

Odvažte se překročit hranice krásy. Dekorativní kosmetika Rimmel boří konvence, vytváří netradiční looky a hledá a nachází nové způsoby, jak můžete vyjádřit sebe sama.

 

Revoluční byla tato londýnská značka od samého počátku. V roce 1834 ji založil Eugene Rimmel a vůbec první produkt – Rimmel řasenka – se okamžitě stal kultovní. Důvodem bylo tehdy ojedinělé složení bez škodlivých příměsí a fakt, že si ji mohl dovolit každý. Pojem Rimmel se tehdy stal dokonce obecným pojmenováním řasenky vůbec a vzniklo legendární motto „Get the London Look“.

Dnes je právě řasenka Rimmel, lak na nehty Rimmel, rtěnka Rimmel nebo make-up Rimmel jen střípkem ze širokého portfolia. Nebojte se s make-upem experimentovat, nechte vyniknout svou osobnost, buďte, kým chcete být. Produkty Rimmel znamenají výzvu pro vaše hranice, tak se je odvažte překročit.

celý text skrýt text

Řazeno podle doporučených Podle ceny Podle prodejů

12 3 4

12 3 4 Zobrazit další