Speciální slevy

Produkty z této speciální nabídky vykazují určité vady, pro které je nelze prodávat s běžným sortimentem. Rozbalené zboží - jedná se o vůně, které byly použity pro focení, proto mají porušený celofán, byl jim poškozen obal při přepravě nebo při manipulaci ve skladech, případně vykazují drobné vizuální vady, bez jakéhokoli vlivu na kvalitu samotné vůně. Část zboží také vykazuje nižší obsah, např. 99% obsahu.

V detailu každé vůně naleznete podrobnou informaci o stavu zboží. Vůně má obsahově 100% kvalitu a je poskytována plná záruka, vyjma uvedených vad.

Hledáte parfémy a kosmetiku v akci? Ty najdete v sekci notino slevy.

celý text skrýt text

Máte vybráno

 • Parfémy
 • Speciální slevy

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

Značka

Zobrazit další …

12 3 318

 • Jean Paul Gaultier Le Maletoaletní voda pro muže 200 ml

  Lehce pomačkaný obal Obsah výrobku: 100 % Kód: JPG03796

  Více informací

  Toaletní voda Jean Paul Gaultier Le Male je orientální sexy vůně pro opravdové gentlemany, která byla uvedena na trh v roce 1995. Vůně Le Male zahalí vaše tělo do smyslně provokativního aroma, které dá naplno vyznít výjimečnosti vaší osobnosti. Toaletní voda Le Male v sobě jedinečným způsobem kombinuje mužnost a citlivost. Okouzlující spojení levandule, bergamotu a kardamomu poodhalí vaše pravé já. V srdci vůně se spolu energicky prolínají květy pomerančovníku s výrazným kmínem. V poslední fázi vás pozitivně naladí exotické dřevo, tonka fazole a citlivě jemná vanilka. Jean Paul Gaultier použil pro originální flakon vůně symbol námořnického trička. Toaletní voda Le Male od světoznámé značky Jean Paul Gaultier vás naplní touhou po nových dobrodružstvích a dalekých zemích. Jedinečná letní vůně pro silné a odvážné muže!

  2 019 Kč
  Sleva: 220 Kč

 • Jaguar Innovationdárková sada

  Méně procent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód: JAG0317

  589 Kč
  Sleva: 70 Kč

 • Montale Wood & Spicesparfémovaná voda pro muže 100 ml

  Poškozený celofán Obsah výrobku: 100 % Kód: MNT3084

  Více informací

  Montale Wood & Spices je orientální dřevitě kořenitá vůně pro muže. Tato parfémovaná voda od francouzské značky parfémů, specifické zejména láskou k vůním z Orientu a Arábie a jejich kouzelné historii, představuje kombinaci vzácných dřev s kořením a kadidlem. Stejně jako všem vůním značky Montale i parfémované vodě Wood & Spices vtiskl obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originální tvářnost evokující zázračný elixír či vzácnou kouzelnou mast. Parfémovaná voda Montale Wood & Spices je zcela novou interpretací nadčasové kombinace ve vůních pro muže – spojení dřeva a koření. I se spíše jednodušší vonnou kompozicí značka Montale opět dokázala, jak skvěle umí přicházet s přelomovými řešeními v nalézání úchvatných způsobů, jak překvapit své zákazníky. Kompozice Montale Wood & Spices obsahuje akordy agarového a santalového dřeva, vetiveru a kadidla se špetkou koření. Stejně jako všechna vonná díla Pierra Montalei parfém Wood & Spices je vytvořen z přírodních materiálů té nejvyšší kvality ve vysokých koncentracích, které zajišťují dlouhou trvalost vůní. Montale Wood & Spices je současně profesionální a sexy. Vůně této parfémované vody okouzluje mixem svěžesti a hloubky. Jako by zakladatel značky Montale a tvůrce všech parfémů v jejím portfoliu získal během svého působení v Saudské Arábii tajemné schopnosti orientálního kouzelníka, Pierre Montale stvořil velmi moderní a originální parfém nabitý vysokou úrovní a nenucenou elegancí. Stejně jako všechna vonná díla Pierra Montale i parfém Wood & Spices je vytvořen z přírodních materiálů té nejvyšší kvality ve vysokých koncentracích, které zajišťují dlouhou trvalost vůní. Montale Wood & Spices se hodí na denní i večerní nošení a to po celý rok. Navždy si získá zejména milovníky spojení dřeva a koření, klasiky v pánských vůních, avšak v nové překvapivé podobě. Vyzkoušet by tuto parfémovanou vodu měl také každý, kdo oceňuje skutečnou kvalitu v kombinaci s originalitou. Kromě úchvatných vůní s mistrovsky vyladěnými vonnými kompozicemi zaujmou všechny parfémy značky Montale také svým originálním balením. Designová stránka nadchne přímočarou čistou elegancí, v případě Wood & Spices podtrženou světlou metalicky stříbřitou barvou, a unikátnost flakonům dodává také praktická volba materiálu. Pierre Montale originálně zvolil hliník, který zajišťuje parfémům dokonalou ochranu. Montale Wood & Spices – klasická mužná vůně dřeva a koření v úchvatné nové podobě.  

  1 442 Kč
  Sleva: 180 Kč

 • Trussardi My Landdárková sada III.

  Lehce pomačkaný obal Obsah výrobku: 100 % Kód: TRU01128

  759 Kč
  Sleva: 80 Kč

 • Paco Rabanne 1 Milliontoaletní voda pro muže 100 ml

  Lehce pomačkaný obal Obsah výrobku: 100 % Kód: PAR08073

  Více informací

  Toaletní voda Paco Rabanne 1 Million představuje životní putování úspěšného a ctižádostivého muže, který přesně ví, co od života žádá a směřuje k naplnění životního cíle. Vůně se otevírá esencemi grapefruitu, červeného pomeranče a povzbuzující máty. Rozvíjí se tóny růže, skořice a bílé kůže, které probouzejí mužský důvtip a šarm. Na závěr je vůně plná mužných esencí – bílých dřevin, ambry a pačuli. Paco Rabanne One Million umocní v každém muži touhu po dokonalém světě a harmonii. Probudí v něm zralého a charismatického muže. Tato vůně je určena všem mužům, kteří se nebojí vyjít vstříc novým zítřkům za svitu zlatavých odlesků. Je to spojení dávky luxusu, harmonie a životního stylu. Vyzkoušejte vůni 1 Million, stane se nepostradatelnou součástí vašeho života. Je vhodná pro dny všední i nevšední a dokáže vás příjemně překvapit v každé roční době.

  1 295 Kč
  Sleva: 150 Kč

 • Bond No. 9 Downtown So New Yorkparfémovaná voda unisex 50 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 100 % Kód: BON0731

  Více informací

  So New York je gurmánská vůně pro ženy a muže od americké značky nikových (niche) parfémů Bond No. 9, jejíž filozofií je skládat poctu městu New York prostřednictvím parfumérského umění. Tato originální značka, pojmenovaná podle adresy svého sídla na Bond street v newyorské čtvrti NoHo, činí nesmrtelnými ikonické newyorkské památky a místa prostřednictvím naprosto inovativních vůní ve výrazných barevných baleních. Parfémovaná voda Bond No. 9 So New York je vonným ztvárněním vášně celého města pro sladkosti a kávu. Bond No. 9 So New York je vonným ztvárněním pohlcující vášně New Yorku pro gurmánská potěšení, více než cokoli jiného pak pro čokoládové zákusky a pěnivé caffè latte. Renomovaný návrhář vůní Laurent Le Guernec vytvořil pro všechny požitkáře a milovníky sladkostí vyzrálý parfémový likér, zalitý hořkosladkým espressem s akordy teplého mléka a špetkou koření. Ve vonné kompozici Bond No. 9 So New York nalezneme mimo jiné akordy kakaa, kávy a švestky mirabelky. Celkové aroma, smyslně labužnicky propojující kakaové, hřejivě kořenité, sladké a kávové stránky s lehkým ovocným aspektem, je bohaté, lahodné a jemně sladké. Parfémovaná voda So New York evokuje ranní atmosféru čilé metropole, provoněnou závany aroma kávy a čokoládových pochoutek, linoucími se z nesčetných kaváren. So New York, moderní gurmánská parfémovaná voda, osloví zejména městské milovníky smyslových požitků. Naprosto nadchne ženy a muže, kteří mají rádi vůně s akordy kávy a kakaka, a potěší samozřejmě také každého, kdo dokáže ocenit skutečnou kvalitu a vysokou míru inovativnosti. Bond No. 9 So New York se hodí na celoroční nošení přes den i na večer, nejlépe ale vynikne za podzimních dnů. Svého nositele vždy zahalí do smyslně lákavého, jemného a nevtíravého aroma, které potěší a povzbudí gurmána v každém z nás. Kromě vysoce inovativních vůní, které jsou výsledkem unikátního přístupu skládajícího hold jednomu z nejvýznamnějších světových měst, New Yorku, zaujmou všechny parfémy značky Bond No. 9 také svým balením. Originální průzračný hvězdovitě tvarovaný flakon parfémované vody So New York, kterým prosvítá jemně žlutavě zbarvená náplň, se může stát pravým klenotem ve vaší kosmetické výbavě. Doplňuje ho krásná bílá krabička, dekorovaná oranžovou barvou. Chcete-li vyzkoušet něco naprosto nového nebo potěšit své blízké velmi originálním dárkem, Bond No. 9 So New York je tou pravou volbou. Bond No. 9 So New York – vůně kávy a kakaa v moderní gurmánské parfémované vodě, inspirované vášní New Yorku k labužnickým potěšením.

  2 295 Kč
  Sleva: 255 Kč

 • La Sultane de Saba Champaka Fleurs Tropicalesdárková sada I.

  Lehce pomačkaný obal Obsah výrobku: 100 % Kód: LSL0023

  2 350 Kč
  Sleva: 250 Kč

 • Baobab Black Pearlsvonná svíčka 24 cm

  Lehce pomačkaný obal Obsah výrobku: 100 % Kód: BAO01503

  Více informací

  Důležité upozorněníProdukt pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Pokud je délka knotu větší jak 5 mm, zastřihněte jej. Ujistěte se, že svíčka/vosk je v dostatečné vzdálenosti od všech hořlavých materiálů nebo zdrojů tepla (TV, radiátory). S hořící svíčkou/voskem nepohybujte. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. U osob, které trpí přecitlivělostí na vůně, je nutné výrobek používat s opatrností. PoužitíHořící svíčku/vosk nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Mezi hořícími svíčkami by měl být volný prostor nejméně 20 cm. Svíčku nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Pokud svíčka hoří, nenaklánějte ji. Nedovolte, aby se plamen dotýkal strany nádoby. Je-li vrstva svíčky nižší než 1 cm, uhaste ji a nikdy nedovolte svíčku dohořet až do úplného dna. Svíčku uhaste jemným sfouknutím.

  4 470 Kč
  Sleva: 520 Kč

 • Culti Grandtouraroma difuzér s náplní 1000 ml (Blurgundi Acqua)

  Poškozený celofán Obsah výrobku: 100 % Kód: CUL00636

  Více informací

  Popis:Vykouzlete si u vás doma opravdu útulnou atmosféru s aroma difuzéírem Culti Grandtour! Jeho příjemná vůně vás uvítá pokaždé, když přijdete domů a ihned vám dodá dobrou náladu. Vůně z aroma difuzéru Culti Grandtour se uvolňuje postupně. Esence Culti neobsahují žádná barviva a jsou zdravotně nezávadné. Intenzitu uvolňování vůně lze ovlivnit množstvím vložených ratanových tyčinek. Vůni aroma difuzéru Culti Grandtour si můžete zvolit dle svého vkusu. Vybírat můžete z esencí, které mají blahodárný vliv na výkon a soustředění nebo harmonizují mysl a uvolňují tělo.Design aroma difuzéru Culti Grandtour vás okouzlí svými jednoduchými a čistými liniemi, které zapadnou do každého interiéru i stylu. Aroma difuzér Culti Grandtour má podobu barevné skleněné lahvičky s lakovaným dřevěným víkem a štítkem z tmavě žakárové tkaniny. Elegance a nadčasovost aroma difuzéru Culti Grandtour vás přímo nadchne! Pořiďte si do svého domova skutečně výjimečný doplněk, který jen tak nikdo nemá! Nechejte se uchvátit okouzlujícími esencemi aroma difuzéru Culti Grandtour! Jak používat:Otevřete uzávěr lahvičky a vložte do ní několik tyčinek, které jsou součástí balení. Čím větší počet tyčinek do lahvičky ponoříte, tím silněji bude vonná esence cítit v místnosti. Intenzitu vůně ve vašem interiéru také můžete zvýšit občasným otáčením namočených tyčinek, což znamená, že do tekutiny ponoříte tu část, která je suchá a byla ve vzduchu. Takto budete cítit aroma ještě více intenzivně.   Důležité upozorněníUchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se náplň difuzéru střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut oplachujte vodou. U osob, které trpí přecitlivělostí na vůně, je nutné výrobek používat s opatrností.

  1 989 Kč
  Sleva: 280 Kč

 • Bvlgari Jasmin Noir L'Elixirparfémovaná voda pro ženy 50 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 100 % Kód: BVL04634

  Více informací

  Elegantní parfémovaná voda pro ženy Bvlgari Jasmin Noir LElixir si získává oblibu u všech sebevědomých žen už od roku 2012. Celkový dojem z jedinečně průrazné vůně podtrhuje univerzálně vkusný flakonek v černé barvě. Květinově sladká vůně promění každou příležitost v kouzelnou chvíli ať už je všední den či slavnostní okamžik. K dokonalosti dovádí Bvlgari Jasmin Noir LElixir jemná kombinace mandlového a jasmínového aroma. Chcete podtrhnout svou přirozenou něžnost a přes to být nepřehlédnutelná? Pak je pro vás dámská parfémovaná voda Bvlgari to pravé. Buďte i vy půvabnou vílou každý den svého života!

  673 Kč
  Sleva: 80 Kč

 • Naomi Campbell Privatetoaletní voda pro ženy 15 ml

  Lehce pomačkaný obal Obsah výrobku: 100 % Kód: NAC00776

  Více informací

  Jedna z nejslavnějších supermodelek Naomi Campbell představila světu v roce 2015 květinově-ovocnou vůni Private, inspirovanou jejím soukromým životem. Rafinovaná, ženská, okouzlující a sebevědomá vůně vám propůjčí všechny své svůdné vlastnosti. Vonná skladba začíná ovocnými tóny mandarinky, nashi hrušky a sametové broskve. Srdce tvoří opojné růže a pomerančové květy s nevinným nádechem frézie. Exotický základ tvoří vanilka, tonka boby a živočišné pižmo. Design flakonu má klasický tvar, který je typický pro kolekci parfémů od světové modelky Naomi Campbell. Nahlédněte s touto toaletní vodou do jejího soukromí a buďte za každé situace smyslná, charismatická a žádoucí pro mužské publikum. Budete se cítit jako svůdná femme fatale a spoutáte do vonné pavučiny každého muže, jenž se ocitne ve vaší blízkosti!

  248 Kč
  Sleva: 30 Kč

 • Bvlgari Omnia Paraibaparfémované mýdlo pro ženy 150 g

  Špinavý obal Obsah výrobku: 100 % Kód: BVL04958

  Více informací

  Parfémované mýdlo Bvlgari Omnia Paraiba je dokonalým doplňkem vůně ze stejné řady. Vaši pokožku zbaví všech nečistot, krásně ji zvláční a propůjčí ji nezaměnitelné aroma.

  293 Kč
  Sleva: 60 Kč

 • Swarovski Auratoaletní voda pro ženy 75 ml plnitelná

  Lehce pomačkaný obal Obsah výrobku: 100 % Kód: SWA00261

  Více informací

  Proslulý ruský výrobce broušeného skla Swarovski, uvedl počátkem roku 2012 odlehčenou variantu parfému Swarovski Aura. Toaletní vůně Swarovski Aura je vybroušeným vonným klenotem, který potěší každou ženu. Jako první s vaší kůží splynou tóny hravého liči a jemné okvětní lístky nezkrotné růže. Srdce v sobě ukrývá nádech svěžího květu tuberózy. Závěr vůně se nese v luxusních dřevitých tónech. Hřejivá ambra, smyslné pižmo, špetka pikantního pepře a exotický benzoin společně uzavřou tuto jedinečnou kompozici. Toaletní voda Aura je ukryta ve štíhlém, elegantním flakonu. Designéři se nechali inspirovat čistými jednoduchými geometrickými tvary a zkombinovali průzračné sklo se stříbrným chladivým kovem. Třešničkou na dortu je vybroušený třpytivý kamínek. Tato výjimečná vůně se hodí pro denní, tak večerní nošení, volba je pouze na vás! Vůně Swarovski Aura podtrhne vaši výjimečnou krásu a kouzlo vaší aury.

  689 Kč
  Sleva: 80 Kč

 • Bond No. 9 Uptown New York Patchouliparfémovaná voda unisex 100 ml

  Méně procent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód: BON0786

  Více informací

  Unisex parfémovaná voda Bond No. 9 Uptown New York Patchouli je dokonalou vůní pro všechny nezávislé ženy a muže, kteří žijí podle svých vlastních pravidel.orientální vůněunisex vůně – pro muže i pro ženyna běžné nošení, ale i na speciální příležitosti

  4 380 Kč
  Sleva: 500 Kč

 • Admiranda Ultimate Spider-Mandárková sada I.

  Lehce pomačkaný obal Obsah výrobku: 100 % Kód: ADM0040

  374 Kč
  Sleva: 40 Kč

 • Adolfo Dominguez Agua Frescatoaletní voda pro muže 60 ml

  Lehce pomačkaný obal Obsah výrobku: 100 % Kód: ADD00640

  Více informací

  S jedinečnou mužskou vůní Adolfo Dominguez Agua Fresca for Homme směle vykročíte k plnění vašich snů a idejí. Díky propojení jedinečných bylin, koření a dřevin se vůně Adolfo Dominguez Agua Fresca stane vaší každodenní součástí, která nesmí chybět. Hlavu parfému Agua Fresca for Homme tvoří podmanivá artemisia, svěží bergamot a směs granátového jablka a sladké mandarinky posypané aromatickou majoránkou. Srdce v sobě ukrývá opeřený jalovec, koriandr, svůdnou rozkvetlou levanduli, omamný rozmarýn a snítku šalvěje. Dřevitý základ se skládá z hřejivé borovice, sametově hebkého mechu, exotického pačuli a santalového dřeva. Smyslnou tečku na závěr dotváří čisté drahocenné pižmo. Pánský parfém značky Adolfo Dominguez můžete nosit bez obav po celý den. Pánská luxusní vůně Agua Fresca for Homme od Adolfo Dominguez je speciálně navržena pro moderní a sebevědomé muže žijící ve víru velkoměsta. 

  500 Kč
  Sleva: 55 Kč

 • Estée Lauder Amber Mystiqueparfémovaná voda unisex 100 ml

  Poškozený celofán Obsah výrobku: 100 % Kód: EST05257

  Více informací

  Jedinečná dámská vůně Estée Lauder Amber Mystique je plná vášně a nespoutané touhy. Její nezaměnitelné orientální aroma dokonalým způsobem vyjadřuje bohatství kultury Blízkého východu. S touto vůní se budete cítit sebevědomě na každém kroku a stane se vaším jedinečným módním doplňkem, který pozvedne každý váš outfit. Složení vůně Estée Lauder Amber Mystique je velice bohaté a plné zajímavých kontrastů, které společně vytvářejí unikátní aroma. Příjemně vás osvěží akordy černého rybízu a jiskřivých malin. Dynamiku vůni dodávají esence růžového pepře a intenzivního kadidla. Vzrušují tóny kůže a drahocenného pižma podtrhnou váš sex-appeal. Opojné labdanum se snoubí s bulharskou růží. Hedvábný jasmín a jantar doplňuje hřejivé agarové a santalové dřevo. Orientální dámská vůně Estée Lauder Amber Mystique je jako stvořená pro sebevědomé ženy, které svůj život touží žít naplno. Parfém Amber Mystique okolo vás vytvoří velmi přitažlivou auru, která spolehlivě zaujme vaše okolí. Dodejte svému stylu ten správný šmrnc a zvýrazněte svoji ženskost s excelentní dámskou vůní Estée Lauder Amber Mystique!

  1 425 Kč
  Sleva: 160 Kč

 • Chanel Bleu de Chaneltoaletní voda pro muže 150 ml

  Lehce pomačkaný obal Obsah výrobku: 100 % Kód: CHA05412

  Více informací

  Bleu de Chanel je dřevitá aromatická vůně pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2010.

  2 838 Kč
  Sleva: 310 Kč

 • Victoria's Secret Minidárková sada II.

  Lehce pomačkaný obal Obsah výrobku: 100 % Kód: VIS01864

  579 Kč
  Sleva: 60 Kč

 • Paco Rabanne 1 Milliontoaletní voda pro muže 100 ml

  Lehce pomačkaný obal Obsah výrobku: 100 % Kód: PAR07989

  Více informací

  Toaletní voda Paco Rabanne 1 Million představuje životní putování úspěšného a ctižádostivého muže, který přesně ví, co od života žádá a směřuje k naplnění životního cíle. Vůně se otevírá esencemi grapefruitu, červeného pomeranče a povzbuzující máty. Rozvíjí se tóny růže, skořice a bílé kůže, které probouzejí mužský důvtip a šarm. Na závěr je vůně plná mužných esencí – bílých dřevin, ambry a pačuli. Paco Rabanne One Million umocní v každém muži touhu po dokonalém světě a harmonii. Probudí v něm zralého a charismatického muže. Tato vůně je určena všem mužům, kteří se nebojí vyjít vstříc novým zítřkům za svitu zlatavých odlesků. Je to spojení dávky luxusu, harmonie a životního stylu. Vyzkoušejte vůni 1 Million, stane se nepostradatelnou součástí vašeho života. Je vhodná pro dny všední i nevšední a dokáže vás příjemně překvapit v každé roční době.

  1 295 Kč
  Sleva: 150 Kč

 • Burberry Bodytoaletní voda pro ženy 35 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 100 % Kód: BUR07575

  Více informací

  Luxusní dámská vůně Burberry Body je jako osvěžující tělová mlha, která dokonale provoní vaši kůži. Nenuceně smyslný a sofostikovaný parfém Body je inspirovaný kultovní trenčkotem značky Burberry. Tato vzrušující vůně je určena všem výjimečným ženám, které hledají neotřelý způsob jak podtrhnout svoji eleganci a přirozenou krásu. Po přivonění k vůni Burberry Body vás nejdříve upoutají sladké tóny šťavnaté broskve, které jsou doplněny osvěžujícími notami čerstvých jablek. Tato sladká kompozice je posléze jemně vyvážena charismatickými esencemi podmanivého pelyňku. V okouzlujícím srdci vůně se prolínají delikátní tóny výtečného čaje, jehož jedinečné aroma se proplétá s vášnivou růží a exotickým santalovým dřevem. V závěru vůně se ukrývá prosluněný jantar společně s vzácným kašmírovým dřevem. Váš přirozený sex-appeal podtrhou čisté výtažky pižma a sladce vzrušující vanilka. Toužíte se cítit svůdně a zároveň příjemně? Intimní aroma exkluzivní dámské vůně  Burberry Body zvýrazní vaše osobní kouzlo a šarm. S parfémem Body se budete za všech okolností cítt svěže a upraveně. Tato vůně je vhodná pro nošení v každém ročním období.  

  460 Kč
  Sleva: 50 Kč

 • Rasasi Daarej for Menparfémovaná voda pro muže 100 ml

  Lehce pomačkaný obal Obsah výrobku: 100 % Kód: RSS01610

  Více informací

  Pánská luxusní vůně Rasasi Daarej vyjadřuje pravou eleganci, nenucené chování a pevný charakter. Muž, který vůni používá, je sebevědomý, charismatický a na své okolí působí okouzlujícím způsobem. Vůně se ukrývá v elegantním flakonu, který skvěle podtrhuje modernost jedinečné vůně Daarej. Samotný úvod vůně Rasasi Daarej se otevírá akordy kořenitého kardamomu, výrazného kmínu a podmanivého pelyňku. V srdci se ukrývá esence svůdné růže a kořen kosatce. Zajímavý závěr vůně je tvořený prosluněným jantarem, tonka fazolemi a exotickým pačuli. Hřejivé santalové dřevo je posléze doplněno sladkou vanilkou a drahocenným pižmem. Tuto luxusní pánskou vůni můžete nosit po celý den. Její aroma vám bude skvělým společníkem i na večerní společenské akci. Dodejte svému outfitu ten pravý šmrnc a zdůrazněte svůj vrozený sex-appeal! Pánská vůně Rasasi Daarej symbolizuje rozhodné muže, kteří vědí, co chtějí od života. Zároveň si vždy dokážou zachovat své dekórum a jsou pravými gentlemany za všech okolností.

  414 Kč
  Sleva: 40 Kč

12 3 4 5 318 Zobrazit další Nahoru

Menu