Přejít na hlavní obsah

Uriage Eau Thermale

O značce Uriage

Již před 2000 lety byl v srdci francouzských Alp objeven pramen unikátní termální vody Uriage. Ta celých 75 let protéká horským geologickým podložím a během své cesty je  obohacována o minerály a stopové prvky. Blahodárných účinků regenerační vody využívají od roku 1992 Dermatologické laboratoře Uriage pro své inovativní kosmetické přípravky.

 

Termální voda Uriage pomáhá zklidnit pleť i pokožku, zabraňuje dehydrataci a posiluje kožní bariéru. Aby si uchovala svou čistotu a přírodní bohatství, je stáčena přímo nad pramenem.

Díky svým účinkům je kosmetika Uriage doporučována dermatology po celém světě a zákazníci ji milují. Tak moc, že se každých 10 sekund prodá jedna termální voda Uriage Eau Thermale!

Mezi nejoblíbenější produkty této francouzské značky patří také Uriage krém na obličej, Uriage Bariéderm, který pečuje o ruce nebo vyživující Uriage Xémose a čisticí pleťová voda Uriage Hyséac. Za zmínku stojí taktéž řada pro omlazení pleti Uriage Age Protect, přípravky pro citlivou pleť Uriage Roséliane a opalovací krémy Uriage Bariésun. Nezapomnělo se samozřejmě ani na ty nejmenší – Uriage pro děti nabízí celou řadu dermatologicky testovaných produktů.

Vyzkoušejte účinky blahodárné vody z Alp i vy. Vaše kůže to ocení! Více o dermokosmetice Uriage.

celý text skrýt text