Přejít na hlavní obsah

Notino aplikace

Ke stažení zdarma přímo tady

Exkluzivní
akce pouze v appce

Přímá cesta k nejlepším cenám a speciálním nabídkám vytvořených jen pro vás a dostupných jen v aplikaci. Buďte první, komu dáme vědět o všech slevách a akcích!

Virtuální zrcadlo

Vyzkoušejte naši moderní vychytávku, která vám díky selfie módu na foťáku ukáže, jak na vás bude daný odstín rtěnky, make-upu nebo třeba očních stínů vypadat. Je to zábava ;-)

Salon locator

Naše nová služba, díky které rychle najdete beauty salony ve svém okolí, virtuálně si je prohlédnete a jednoduše zjistíte, kde se vám to nejvíc líbí.

Wishlist

Mějte všechny svoje beauty favority na jednom místě, vytvořte si nákupní seznam nebo použijte Wishlist pro číhání na lepší cenu.

Recenze

Máte strach koupit si novou kosmetiku bez osobní zkušenosti? Na Notinu máme hromadu ověřených recenzí od našich zákazníků, které vám pomůžou v rozhodování.

Rychlý, jednoduchý
a bezpečný nákup

Vyhledávejte, vybírejte, zaplaťte a těšte se na svůj beauty balíček, který vám zpravidla odešleme ještě v ten samý den. V našem skladu na tom dělá víc než 1000 zaměstnanců!

Přeskočte frontu

Když si na telefonu povolíte push notifikace, dáme vám vědět o speciálních nabídkách a na prodejně budete moct dokonce přeskočit frontu při vyzvedávání balíčku!

Ke stažení zdarma přímo tady