Venušiny kuličky

Venušiny koule pro rozkoš i pro zdraví

Dopřejte si příjemné vzrušující pocity o samotě i při milostných hrátkách ve dvou a udělejte něco pro své pánevní svaly. Praktické vaginální kuličky ocení každá žena hned dvakrát. Nejenže dokážou zpestřit vaše intimní chvíle, ale snadno s nimi posílíte svaly pánevního dna. A díky tomu:

  • dosáhnete intenzivnějšího orgasmu,
  • snadněji obemknete a stisknete penis během sexu a zvýšíte partnerovo potěšení,
  • a navíc posílené vaginální svaly jsou skvělou prevencí před nežádoucím únikem moči.

Co jsou venušiny kuličky nebo vaginální kuličky?

Venušiny kuličky, venušiny koule, vaginální kuličky nebo kegelovy kuličky – každý jim říká jinak, ale všechny názvy označují totéž. Jedná se o 2 spojené plastové či silikonové kuličky (existují i varianty s možností rozpojení a používání pouze jedné), které uvnitř ukrývají další – kovovou kuličku. Přirozeným pohybem se tak vytváří vibrace, které se přenáší na stěny vaginy a tím zajišťují příjemné pocity. To je hlavní princip toho, jak fungují venušiny kuličky.

Pokud nevíte, jak vybrat venušiny kuličky, pak platí, že pro začátečnice jsou vhodnější lehčí a menší varianty. Jakmile získáte více zkušeností, můžete začít více experimentovat.

Venušiny kuličky – použití

Na otázku, jak používat venušiny kuličky, je poměrně snadná odpověď. Zpočátku je zavádějte a noste několik minut. Věnujte se s nimi běžným činnostem či lehčímu sportu. Postupně čas prodlužujte. Můžete je nosit kamkoli jen chcete, klidně i do práce anebo na rande s partnerem. Příjemně vás naladí na erotické řádění, jakmile se ze schůzky vrátíte domů.

Možná si najdete svůj způsob, jak zavést venušiny kuličky, ale velmi snadno to lze v leže na zádech s pokrčenýma rozkročenýma nohama. Na kuličky můžete nanést lubrikační gel na bázi vody a kuličky vsunout do vaginy. Pomocnou šňůrku nechte trčet ven.

Venušiny kuličky na dálkové ovládání

Úplně nový rozměr zážitku zajistí venušiny kuličky na ovládání na dálku, které rotují i vibrují. Díky tomu příjemně masírují bod G a dráždí také stydké pysky a klitoris. Dálkové ovládání reaguje na pouhý pohyb ruky a ovládání je velmi snadné. Jemný hebký povrch, elegantní design a voděodolné provedení z něj udělají oblíbenou hračku pro oba partnery.

Je jedno, jestli primárně vybíráte venušiny kuličky na posílení pánevního dna nebo si s nimi chcete jednoduše dopřát rozkoš. Kuličky vám zpestří a zlepší sexuální život a zpříjemní každý den.

Náš tip: S posílením svalů pánevního dna vám skvěle pomůže i vibrační vajíčko. Prozkoumejte pestrou nabídku erotických hraček v naší sekci sex shop!