Přejít na hlavní obsah

Marvis

O značce Marvis

Marvis – italská značka nevšedních produktů ústní hygieny. Zubní pasty Marvis nabízejí řadu inovativních příchutí, které promění vaši každodenní péči o ústní dutinu v jedinečný smyslový zážitek.

Marvis je legendární italská značka, kterou založil italský hrabě Franco Cella di Rivara v 50. letech 20. století. V roce 1996 koupila značku Marvis společnost Ludovico Martelli, redesignovala obaly a vylepšila stávající složení. Zubní pasty Marvis tak získaly moderní interpretaci, přičemž stále zůstaly věrné svému historickému dědictví a nadále poskytují záruku exkluzivní kvality „Made in Italy“.

 

Značka Marvis nabízí několik produktových řad, aby svým zákazníkům poskytla vždy ten nejlepší zážitek z dokonalé ústní hygieny. Řada Classics nabízí 7 různých příchutí zubních past, z nichž každá je nejlepším vyjádřením jedné účinné složky. Řada Whitening přidává ke každodennímu smyslovému zážitku bělicí složky, které podporují přirozené bělení zubů. Řada Special Collections nabízí nečekanou souhru ingrediencí inspirovanou kreativitou značky Marvis pro dokonalý a zároveň nevšední zážitek a ústní vody Marvis Eau De Bouche jsou koncentrovaným elixírem, který naplní vaše ústa svěžestí, a navíc zlepší úroveň ústní hygieny.

Dopřejte si dokonalou péči o ústní dutinu a povyšte každodenní rutinu v jedinečný smyslový zážitek. Nekonečným přívalem svěžesti vás překvapí ústní voda Marvis Concentrated Mouthwash. Oslnivě zářivý úsměv pomůže zajistit zubní pasta Marvis Whitening a svým minimalistickým designem zaujme zubní kartáček Marvis Toothbrush.

Pokud si nejste jisti, která příchuť nejlépe vyhovuje vaší osobnosti, vyzkoušejte některou z nabízených sad zubní péče a objevte tu pravou přesně pro vás.

celý text skrýt text