Zničené vlasy

Máte roztřepené konečky, lámou se vaše vlasy a jsou bez života? Zničené vlasy má v dnešní době hodně lidí.

 

Může za to nevhodný životní styl, nešetrné barvení, tupírování nebo žehlení vlasů a používání nevhodných přípravků na vlasy. Pokud nechcete přistoupit k radikálnímu ostříhání poškozených vlasů, začněte se o ně hezky starat. Jak na zničené vlasy?

Péče o poškozené vlasy zahrnuje šetrné zacházení a patřičnou výživu a hydrataci. Vyberte si kvalitní přípravky na zničené vlasy s obsahem keratinu, ceramidů, vitamínů a kolagenu. Používejte regenerační šampon na poškozené vlasy, který jemně vetřete do vlasů.

Po každém mytí naneste na vlasy regenerační balzám. Velmi vhodné pro vás budou beoplachové kondicionéry, které vám dodají dlouhodobou hydrataci a výživu. Jednou týdně zařaďte výživnou masku na vlasy a péči doplňte hloubkově vyživujícími oleji na poškozené vlasy. Jednou za čas pak svým zničeným vlasům dopřejte intenzivní kůru v podobě vlasového zábalu nebo vysoce účinného vlasového séra.

Pusťte se do obnovy svých zničených vlasů ještě dnes. Pořiďte si kvalitní přípravky na poškozené vlasy na notino.cz. Nabízíme hydratační šampony, bezoplachové kondicionéry, kofeinové balzámy i vyživující masky na zničené vlasy. Vyzkoušejte i arganový olej na vlasy nebo intenzivní séra.

Náš tip: Pokud se nechcete vzdát kulmování nebo vysoušení vlasů, použijte předtím přípravky na ochranu vlasů před teplem.  Při žehlení vlasů sáhněte nejlépe po šetrné parní žehličce nebo žehličce na vlasy s keratinem

celý text skrýt text

Máte vybráno
  • Poškozené vlasy
Filtr
Cenové rozpětí

Značka
Zobrazit další
Pro koho?
Dárky a akce
Hodnocení
  •   379
  •   134
  •   37
  •   5
  •   9
Nejprodávanější