Laky na nehty

Ukažte drápky! Nejlepší lak na nehty je ten, který sedne vaší osobnosti. Barvu laku můžete vybírat nejen podle toho, jaká jste, ale třeba i podle nálady nebo ročního období.

Třpytivý lak na nehty je jako dělaný na večírek, neonový lak pro letní dny zalité sluncem, zatímco francouzská manikúra je skvělá do práce. Vybírejte z desítek odstínů a typů laků na nehty a nezapomeňte také na pomocníky pro modeláž nehtů a kvalitní péči o nehty.

 

Gelový lak na nehty

Hledáte dlouhotrvající lak na nehty a toužíte po vysokém lesku a snadné aplikaci? Pak jsou pro vás gel laky jako stvořené. Rychle schnou, vydrží až 3 týdny a jsou odolné proti poškrábání. Na výběr máte mezi dvěma typy gelových laků:

  • UV gely na nehty: UV gel se vytvrzuje v UV lampě. Nanáší se po aplikaci podkladového laku (base coat) a před finišem v podobě vrchního laku (top coat).
  • Gel laky bez lampy: Při lakování nehtů se obejdete bez UV lampy. Lak rychle schne, dlouho vydrží a jeho odlakování je velmi jednoduché.

Zpevňující laky na nehty

Trápí vás křehké nehty, které se třepí a lámou? Ani vám není lakování nehtů zapovězené. Stačí sáhnout po zpevňujícím laku na nehty. Perfektně je vyživí, regeneruje a dodá jim zdravý a pěstěný vzhled. Vyživující lak nehty navíc využijete i jako podklad pod barevný lak na nehty.

Co na vás prozradí oblíbená barva laku na nehty?

Jste zastánkyní sytých barev, bezbarvých laků nebo metalických odlesků? Barva o vás mnohé vypovídá:

  • Bílý lak na nehty není záležitostí pouze francouzské manikúry. Bílé nehty jsou symbolem charakterní osobnosti, hodí se na svatbu a sluší opálené kůži.
  • Mnoho lidí jej má spojený se smutkem, přitom černý lak na nehty symbolizuje mnohem víc. O jeho nositelce říká, že je umělecká, a tak trochu rebelská.
  • Červený lak na nehty nosí vášnivé a sebejisté ženy, zatímco růžový lak je lakem snílků a romantických duší.
  • Jste odvážná, organizovaná a podnikavá a chcete být vidět? Tohle všechno o vás říká modrý nebo fialový lak na nehty!
  • Nesmí chybět ani žlutý lak na nehty, který je jako stvořený pro optimistické a přátelské ženy se smyslem pro humor a chutí experimentovat.

Pokud toužíte po nevšedních nehtech, zkuste matný lak na nehty, volte výraznější odstíny, anebo každý nehet nalakujte jinou barvou. Nemáte času nazbyt? Vsaďte na rychleschnoucí laky na nehty, díky kterým výrazně zkrátíte dobu lakování nehtů.

Možností je nekonečno, ale na notino.cz najdete vždy kvalitní laky na nehty i sady laků na nehty od profesionálních značek OPI, Semilac Paris či Essie!

Hledáte inspiraci? Zkuste naše články s tipy na nejlepší letní nehty, vánoční nehty, podzimní nehty nebo trendy nehty na jaro!

celý text skrýt text

Nejprodávanější