Victoria's Secret Rushtělový sprej pro ženy

7×
Victoria's Secret Rush tělový sprej pro ženy
Victoria's Secret Rush tělový sprej pro ženy
Akce
250 ml
285

Kód: VIS0862 | Skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Victoria's Secret Rush

Nechte přeskočit jiskru lásky. Dámský tělový sprej nebo chcete-li mlha Victoria’s Secret Rush vyvolává neodolatelnou touhu a zaručí vám obdiv i náklonnost okolí. Nebojte se být impulzivní a řiďte se svým srdcem. Mlha Rush vám ukáže cestu.

  • ovocné aroma pro ženy, které si rády užívají života
  • příjemně osvěží a dodá povznášející pocit
  • Victoria’s Secret Rush zvýrazní vášnivou ženskou stránku

Složení vůně
Smyslné dřevité tóny se prolínají s delikátní mandarinkou. Tato kombinace je jemná, čistá a svěží, působí však zároveň svůdně. Dodá vám sebevědomí a chuť vystoupit z davu.

O značce Victoria's Secret

Značku Victoria's Secret založil v roce 1977 americký podnikatel Roy Raymond. Roy dospěl k závěru, že většina mužů by ocenila, kdyby mohli nakupovat spodní prádlo pro své partnerky ve specializovaném obchodě. Zájem předčil všechna jeho očekávání – už po prvním roce musel otevřít tři další pobočky. Dnes Victoria's Secret prodává nejen luxusní oblečení, ale i prvotřídní kosmetiku. Obrovského úspěchu dosáhly především její parfémy.

Victoria's Secret si zakládá na tom, že pro ni pracují jen ty nejslavnější supermodelky jako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Neméně „vybíravá“ je i v případě parfuméřů – na tvorbě vůní Victoria's Secret se podíleli a podílejí Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a další velká jména tohoto oboru.

Značka Victoria's Secret jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být sexy, mají rádi smyslné, něžné a rafinované vůně.

Recenze Victoria's Secret Rush