Přejít na hlavní obsah

Ziaja

O značce Ziaja

Jasné a upřímné poselství od samého začátku – polská kosmetika Ziaja přináší svým zákazníkům již od roku 1989 vysoce kvalitní, a přitom dostupné produkty pleťové, vlasové a tělové péče.  Značku Ziaja založili lékárníci Aleksandra a Zenon Ziaja v Gdaňsku. Zenon Ziaja pracoval v nemocniční lékárně a ve volném čase experimentoval s vlastními recepturami pro výrobu mastí. Poté se zrodila myšlenka na vlastní podnikání. A protože nadšení a odhodlání vydrželo, manželé se rozhodli vyrábět vlastní kosmetiku obsahující složky přírodního původu. 

Prvním výrobkem vůbec byl olivový krém, který se s velkým úspěchem prodává dodnes. Kosmetika Ziaja poskytuje pleti, pokožce i vlasům intenzivní péči a výživu, a to díky inovativním recepturám s obsahem kozího mléka, kakaového másla nebo šípkové růže.

Vyzkoušejte například krémové sprchové mýdlo Ziaja Goat's Milk nebo jemný gel na intimní hygienu Ziaja Intimate Creamy Wash. V kabelce by vám pak rozhodně neměl chybět krém na ruce Ziaja Olive Oil, který namáhanou pokožku kdykoliv během dne perfektně zregeneruje. Pokožka vašeho těla jistě ocení hydratační tělový krém Ziaja Baltic Home Spa Wellness. A vaši pleť zase dočistí a příjemně osvěží tonikum s kyselinou hyaluronovou Ziaja Acai Berry. 

celý text skrýt text