Victoria's Secret Temptation tělový sprej pro ženy

10×
Victoria's Secret Temptation tělový sprej pro ženy
Victoria's Secret Temptation tělový sprej pro ženy
Výprodej
250 ml
209

Kód: VIS0870 | Skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Victoria's Secret Temptation

Pokušení v podobě podmanivé ovocné vůně je marné vzdorovat. Tělový sprej pro ženy Victoria’s Secret Temptation budete chtít mít neustále po ruce. Vždy vám dodá nový elán a obklopí vás povznášející energií, která se bude přenášet na vaše okolí.

  • delikátní ovocná vůně pro optimistické ženy
  • mlha Victoria’s Secret Temptation vás kdykoliv osvěží
  • skvěle zvýrazní vaše přirozené kouzlo

Složení vůně
Ve vonné kompozici se v nečekané harmonii prolínají sladké akordy lahodného čerstvého jablka s něžnými tóny pouštních květin. Tato dokonalá souhra vytváří na kůži aroma, které se stane vaší novou závislostí.

O značce Victoria's Secret

Značku Victoria's Secret založil v roce 1977 americký podnikatel Roy Raymond. Roy dospěl k závěru, že většina mužů by ocenila, kdyby mohli nakupovat spodní prádlo pro své partnerky ve specializovaném obchodě. Zájem předčil všechna jeho očekávání – už po prvním roce musel otevřít tři další pobočky. Dnes Victoria's Secret prodává nejen luxusní oblečení, ale i prvotřídní kosmetiku. Obrovského úspěchu dosáhly především její parfémy.

Victoria's Secret si zakládá na tom, že pro ni pracují jen ty nejslavnější supermodelky jako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Neméně „vybíravá“ je i v případě parfuméřů – na tvorbě vůní Victoria's Secret se podíleli a podílejí Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a další velká jména tohoto oboru.

Značka Victoria's Secret jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být sexy, mají rádi smyslné, něžné a rafinované vůně.

Recenze Victoria's Secret Temptation10