Bělící zubní pasta

Hledáte šetrný způsob domácího bělení zubů? Anebo se prostě jen bojíte zubaře? Bělicí zubní pasta vám přinese velmi dobré výsledky už po několika použitích.

 

Jak funguje bělicí zubní pasta?

Základním úkolem zubní pasty na bělení zubů je zbavit povrch skloviny pigmentace od kávy, čaje a jídla. Tím navrací zubům přirozeně bílý odstín.

Bělicí pasty na zuby fungují na dvou principech: fyzikálním a chemickém. První typ zubní pasty obsahuje větší množství abrazivních složek neboli malých částic, které mechanicky obrušují zubní sklovinu.

Bělicí zubní pasty založené na chemickém principu obsahují peroxid, který odstraňuje barevné pigmenty v samotné struktuře zubu.

Černá bělicí pasta na zuby

Chcete zesvětlit zuby přírodní cestou? Vyzkoušejte bělení zubů černým uhlím! Hit posledních let, tzv. černá bělicí pasta vám přinese uspokojivé výsledky. Za svou barvu vděčí obsahu aktivního uhlí, který zuby jemně a přírodní cestou zbaví zubního plaku i skvrn.

TIP: Neméně populární jako černá pasta jsou i bělicí pudry na zuby, které vrátí vašim zubům zářivě bílou barvu. Bělicí pudr funguje stejně jako pasta. Liší se ale v tom, že zuby čistí přímo prášková část nikoliv prášek spojený pojivy.

Jak dlouho trvá bělení zubů pastou?

Ani ta nejlepší bělicí pasta nepřinese stejné výsledky jako bělení zubů odborníkem. Vždy záleží na bělící pastě, jejím složením a bělicím účinku.

Pokud chcete zesvětlit zuby o jeden až dva odstíny, pak je pro vás pasta na bělení zubů ideální. Výsledky se dostaví za pár týdnů až několik měsíců.

Usmívejte se od ucha k uchu! U nás totiž najdete nepřeberné množství účinných bělicích zubních past od oblíbených značek jako Swissdent, Curaprox, Opalescence či Oral B.

celý text skrýt text

Nejprodávanější