Victoria's Secret Bare Vanilla tělový sprej pro ženy

23×
Victoria's Secret Bare Vanilla tělový sprej pro ženy
Victoria's Secret Bare Vanilla tělový sprej pro ženy
250 ml
299

Kód: VIS02289 | Skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

1
U Vás poštou
pondělí 2. 8. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 1. 8. 2021

Popis Victoria's Secret Bare Vanilla

Zahalte své smysly do exotické vůně vanilkových tobolek, které se snoubí s luxusními tóny kašmíru. Tělový sprej pro ženy Victoria’s Secret Bare Vanilla hraje na struny čisté elegance, ale také nespoutaného dobrodružství, které ve vás díky lákavým vonným akordům rozhoří.

  • sladce opojná vůně Bare Vanilla Victoria’s Secret
  • jako stvořená pro ženy, které touží po rafinovanosti 
  • mlha Bare Vanilla promění všední okamžiky ve výjimečné

Složení vůně
Z vůně Victoria’s Secret Bare Vanilla jako by vystupovala smyslná povzbuzující vanilka, která se spojuje s jemnými tóny kašmíru v harmonicky laděném celku.

Složení

Složení
kašmeran, vanilka

O značce Victoria's Secret

Značku Victoria's Secret založil v roce 1977 americký podnikatel Roy Raymond. Roy dospěl k závěru, že většina mužů by ocenila, kdyby mohli nakupovat spodní prádlo pro své partnerky ve specializovaném obchodě. Zájem předčil všechna jeho očekávání – už po prvním roce musel otevřít tři další pobočky. Dnes Victoria's Secret prodává nejen luxusní oblečení, ale i prvotřídní kosmetiku. Obrovského úspěchu dosáhly především její parfémy.

Victoria's Secret si zakládá na tom, že pro ni pracují jen ty nejslavnější supermodelky jako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Neméně „vybíravá“ je i v případě parfuméřů – na tvorbě vůní Victoria's Secret se podíleli a podílejí Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a další velká jména tohoto oboru.

Značka Victoria's Secret jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být sexy, mají rádi smyslné, něžné a rafinované vůně.

Recenze Victoria's Secret Bare Vanilla22