Manikúra a pilníky na nehty

Udělejte si kvalitní manikúru doma a pochlubte se perfektně upravenými nehty! Ať už hledáte kompletní sadu na manikúru a pedikúru, nebo jen potřebujte doplnit pilník na nehty, odstraňovač nehtové kůžičky, lešticí blok nebo nůžtičky a kleštičky na nehty, z široké nabídky notino.cz pro domácí manikúru si určitě vyberte vše pro krásné ruce a nehty!

 

Co patří do sady na manikúru?

kvalitním pilníkem na nehty docílíte přesného tvaru po několika okamžicích. Vyberte si takový, který vám nejlépe usnadní práci:

  • Skleněný pilník na nehty nezpůsobuje třepení a má dlouhou životnost.
  • Kovový nebo papírový pilník doladí tvar nehtů podle vašich představ, ale poměrně rychle se opotřebuje. Je vhodným řešením, pokud pilníky často ztrácíte.

Nůžky na nehty pomohou udržet ideální délku a tvar nehtů. Pro větší efektivitu nehty před stříháním namočte do vody.

Kleštičky na nehty slouží ke stříhání nehtů, především těch tvrdších. Jsou proto nezbytnou součástí každé sady na manikúru a pedikúru.

Odstraňovač nehtové kůžičky zatlačí přebytečnou kůžičku v okolí nehtů. Rychle a precizně.

Lešticí blok na nehty doladí nehty k dokonalosti. Neslouží k obrušování, ale ke zdokonalení povrchu nehtu a jeho vyleštění. Nehty se tak budou přirozeně lesknout i bez povrchové úpravy lakem na nehty.

Jak na manikúru doma?

Pokud se chystáte na úpravu nehtů, zbystřete! Přinášíme vám pár tipů, jak si domácí manikúru užijete a vytvoříte dokonalý výsledek.

  • Zbavte se pomocí odlakovače na nehty všech nečistot a zbytků předešlého laku z nehtů.
  • Zkraťte nehty pomocí kleštiček nebo nůžek na nehty.
  • Začněte nehty tvarovat pilníkem na nehty.
  • Zbavte se nadbytečné kůže z nehtů. Zkuste odstraňovač nehtové kůžičky nebo nůžky na nehtovou kůžičku.
  • Zakončete manikúru perfektně naneseným lakem. Zvolíte decentní francouzskou manikúru, nebo se odvážete a dáte šanci divokým barvám?

Zajímá vás víc? Začtěte se do článku Perfektní domácí manikúra krok za krokem a upravte si nehty doma jako v salonu. S kvalitním setem na manikúru, kleštěmi na nehty a skleněným pilníkem to bude hračka!

celý text skrýt text

Nejprodávanější