Znovunaplnitelné parfémy

Nevyhazujte parfém, dejte mu novou náplň! Asi už jste zažili ten pocit lítosti, když má váš oblíbený designový flakon od parfému putovat do koše. A přišlo vám to jako zbytečné plýtvání. A stejně tak uvažovaly i některé luxusní značky parfémů jako Mugler, Armani, Hermès, Lancôme nebo Guerlain. Tak vznikl koncept udržitelných parfémů – nový luxus spojený s odpovědným přístupem k životnímu prostředí.

Jak můžete svůj parfém znovu naplnit?

Můžete si koupit náhradní náplň a flakon naplnit v pohodlí domova. Je to jednoduché. Stačí odšroubovat víčko a náplň do flakonu přelít. Některé značky šly ale ještě dál. Protože i náhradní náplň parfému tvoří nějaký odpad, byť výrazně menší, nabízejí možnost doplnění parfému v parfumerii – třeba ze speciální fontány Mugler nebo doplňovací stanice Lancôme Idôle. Prázdný flakonek předáte asistentovi a ten vše obstará za vás.

Znovunaplnitelné parfémy
Filtr
Cenové rozpětí

Pro koho?
Dárky a akce
Hodnocení
  •   8
  •   4

Proč opakovaně plnitelný parfém?

Znovunaplnitelný parfém = ekologický parfém. Minimálně co se týče množství vyprodukovaného plastu, skla a dalších materiálů potřebných na výrobu flakonu a obalu.Nešetříte však jen životní prostředí, ale i svoji peněženku. Doplnění flakonu vás vyjde levněji než pořízení nového parfému.

Nevzdávejte se kvůli ochraně životního prostředí luxusu. Dejte šanci znovunaplnitelným parfémům.

celý text skrýt text