Victoria's Secret Midnight Bloom tělové mléko pro ženy

Victoria's Secret Midnight Bloom tělové mléko pro ženy
Victoria's Secret Midnight Bloom tělové mléko pro ženy
236 ml
294

Kód: VIS04944 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Victoria's Secret Midnight Bloom
Složení

Užijte si luxusní vůni i během svých ranních a večerních rituálů v koupelně. Přípravek péče o tělo Victoria's Secret Midnight Bloom pohladí vaše smysly a bude oblíbenou vůní hýčkat i vaši pokožku.

Vlastnosti:

  • potěší každou ženu
  • dobře se nanáší, lehce se vstřebává

Složení

Konzistence
mléko

O značce Victoria's Secret

Značku Victoria's Secret založil v roce 1977 americký podnikatel Roy Raymond. Roy dospěl k závěru, že většina mužů by ocenila, kdyby mohli nakupovat spodní prádlo pro své partnerky ve specializovaném obchodě. Zájem předčil všechna jeho očekávání – už po prvním roce musel otevřít tři další pobočky. Dnes Victoria's Secret prodává nejen luxusní oblečení, ale i prvotřídní kosmetiku. Obrovského úspěchu dosáhly především její parfémy.

Victoria's Secret si zakládá na tom, že pro ni pracují jen ty nejslavnější supermodelky jako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Neméně „vybíravá“ je i v případě parfuméřů – na tvorbě vůní Victoria's Secret se podíleli a podílejí Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a další velká jména tohoto oboru.

Značka Victoria's Secret jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být sexy, mají rádi smyslné, něžné a rafinované vůně.

Recenze Victoria's Secret Midnight Bloom