Bronzery

Toužíte po opálené pleti i v chladnějších měsících? S kvalitním bronzerem vykouzlíte opálený vzhled a během chvilky můžete vypadat jako po návratu z letní dovolené. Bronzer se navíc hodí i ke konturování obličeje. Stačí se držet několika osvědčených pravidel.

 

Jaký bronzer si vybrat?

Pokud jste zatím bronzerem nepolíbená, sáhněte po bronzujícím pudru nebo po bronzových tónovacích perlách. Aplikace těchto druhů bronzerů je jednoduchá. Stačí je štětcem jemně nanést pod lícní kosti, na spánky, kolem brady a po stranách nosu a postupně přidávat na intenzitě. Sypké bronzery snadno rozmažete do ztracena a vyvarujete se nežádoucímu umělému dojmu.

Kromě sypkých bronzerů si můžete pořídit také tekutý bronzer nebo bronzer v tyčince. Stačí trochu cviku, a i s nimi dokážete vytvořit přirozený efekt opálené pleti.

Čím bronzer nanášet?

Záleží na vaší zručnosti, zkušenostech a vlastních preferencích. Pokud už máte nanášení bronzeru v ruce, můžete ho nanášet například houbičkou. V případě, že s bronzery začínáte, doporučujeme využít velký štětec, kterým vytvoříte přirozený vzhled.

Vyzkoušejte Catrice bronzer nebo bronzujicí pudry L’Oréal Paris nebo NYX Professional Makeup a dopřejte si zářivý a opálený vzhled!

celý text skrýt text

Nejprodávanější