Victoria's Secret Coconut Passiontělový sprej pro ženy

19×
Victoria's Secret Coconut Passion tělový sprej pro ženy
Victoria's Secret Coconut Passion tělový sprej pro ženy
250 ml
285

Kód: VIS0838 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Victoria's Secret Coconut Passion

Představte si, jaké by to bylo, moci zůstat na pláži třeba nekonečně dlouho a užívat si život dosyta. Na ostrov plný kokosových palem vás přenese tělový sprej pro ženy Victoria’s Secret Coconut Passion, který vám lákavou vůni kokosů bude připomínat při každém přivonění.

  • exotická osvěžující vůně Victoria’s Secret Coconut Passion
  • navodí letní atmosféru kdykoliv si vzpomenete 
  • mlha Coconut Passion připomene tropickou pláž

Složení vůně
Zabořte nohy do teplého písku a vychutnejte si den u moře s vůní opojného kokosu, kterou ukrývá Victoria’s Secret mlha Coconut Passion.

O značce Victoria's Secret

Značku Victoria's Secret založil v roce 1977 americký podnikatel Roy Raymond. Roy dospěl k závěru, že většina mužů by ocenila, kdyby mohli nakupovat spodní prádlo pro své partnerky ve specializovaném obchodě. Zájem předčil všechna jeho očekávání – už po prvním roce musel otevřít tři další pobočky. Dnes Victoria's Secret prodává nejen luxusní oblečení, ale i prvotřídní kosmetiku. Obrovského úspěchu dosáhly především její parfémy.

Victoria's Secret si zakládá na tom, že pro ni pracují jen ty nejslavnější supermodelky jako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Neméně „vybíravá“ je i v případě parfuméřů – na tvorbě vůní Victoria's Secret se podíleli a podílejí Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a další velká jména tohoto oboru.

Značka Victoria's Secret jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být sexy, mají rádi smyslné, něžné a rafinované vůně.

Recenze Victoria's Secret Coconut Passion