Tužka na oči

Zvýrazněte svůj pohled tou nejlepší tužkou na oči! Ať už hledáte bílou tužku na oči pro projasnění pohledu, kajalovou tužku na oči pro kouřové líčení nebo voděodolnou tužku do nepohody, u nás si určitě vyberete.

 

Jak vybrat tužku na oči?

Důležitá je tvrdost tužky. Tvrdší klasická tužka na oči nahradí klasické linky na oči a vytvoříte s ní precizní tvar. Měkčí kajalová tužka na oči se naopak snadněji rozmazává a využijete ji při kouřovém líčení. Linky namalované s kajalovou tužkou jsou také obvykle výraznější a déle vydrží.

Chystáte se na koupaliště nebo do deště? Pak sáhněte po voděodolné tužce na oči, kterou voda ani slzy nerozmažou. Doplňte ji voděodolnou řasenkou a máte look, který vás nezradí. Pro citlivé oči zvolte hypoalergenní tužku na oči bez obsahu potenciálně dráždivých látek.

Barvy tužek na oči

Jakmile se rozhodnete, jaký typ tužky vám nejvíce vyhovuje, následuje výběr barvy:

  • Černá tužka na oči je klasika. S tou správnou tužkou vytvoříte jedním tahem uhrančivé oči.
  • Hnědá tužka zvýrazní oči jemněji než ta černá. Docílíte s ní přirozenějšího vzhledu a je vhodná například pro blondýnky.
  • Bílá tužka na oči opticky zvětší oko. Použijte ji například do vnitřního koutku oka nebo jako linku na spodní víčko.
  • Růžová, zelená nebo modrá tužka na oči vám dovolí experimentovat a popustit uzdu fantazie. Toužíte po barevném líčení, ale tužka vám chybí? Použijte úzký štěteček na líčení a linku vytvořte pomocí barevných očních stínů.

Bez čeho se neobejdete?

Precizní linka je základ! Nezapomínejte na ořezávátko na tužku na oči, které zajistí dokonalou ostrost. V naší nabídce najdete i tužky na oči s vlastním ořezávátkem.

Vyberte si novou tužku na oči Clinique, Rimmel nebo Bourjois a těšte se z dokonalého make-upu, se kterým všechny oslníte!

celý text skrýt text

Nejprodávanější