Přejít na hlavní obsah

Dárkové balení

Nebaví vás balení dárků? Zařídíme to za vás!

Chcete někoho potěšit a nemáte čas anebo nevíte, jak originálně zabalit dárek z Notina? Není nic jednoduššího než nechat tyto starosti na nás. Dárek vám profesionálně a luxusně zabalíme a ozdobíme atlasovou stuhou. Perfektně vypadající balíček pak už jen předáte, nebo ho necháte rovnou poslat tomu, koho chcete obdarovat.

Kolik stojí dárkové balení?

Dárkové balení má jednotnou cenu 99 Kč. Pokud budete chtít objednané produkty rozdělit do více dárkových krabiček, zaplatíte za každou zvlášť.

Jak dárkové balení objednat?

Před dokončením objednávky si stačí v košíku zakliknutím políčka vybrat možnost dárkového zabalení a zvolit si konkrétní barevnou variantu. Následně určíte produkty ze své objednávky, které si přejete zabalit. Pokud budete chtít objednávku rozdělit do více balíčků, stačí přidat další dárkové krabice a opět vybrat, co do nich má být zabaleno. Při výběru stejných barevných variací, vám krabičky označíme, abyste snadno poznali, co je v které uloženo.

Jde zabalit skutečně každý produkt?

Službu dárkového balení poskytujeme na většinu produktů, které najdete v našem e-shopu. Produkty, které do krabičky přeci jen nepasují, budou označené v náhledu šedě a nepůjdou k zabalení zvolit. Tyto produkty vám přijdou společně ve stejné objednávce, ale mimo dárkovou krabičku.

Kolik produktů se vejde do dárkové krabičky?

Do každé krabičky balíme maximálně 3 kusy produktů, aby dárkový balíček vypadal i po otevření vždy krásně a reprezentativně. Pokud si jich budete přát zabalit více, jednoduše si v nabídce zvolíte další krabičku. V rámci jedné objednávky si můžete nechat zabalit produkty až do 4 dárkových krabiček.

Je nutné, aby byla zabalena jako dárek celá objednávka?

Ne, není to nutné. Pokud si chcete objednat něco pouze pro sebe, nezahrnete tyto produkty do výběru dárkového balení a zůstanou tedy nezabalené.

Chcete poslat dárek přímo obdarovanému?

Pokud chcete někoho překvapit, můžeme mu doručit dárek za vás. Adresu obdarovaného vyplňte jako dodací adresu na konci objednávky. Svou adresu zadáte do fakturační adresy. Všechno ostatní už zařídíme my. Objednávku můžete nechat zaslat pouze na jednu adresu. Pokud budete chtít dárkem překvapit více svých blízkých, je třeba vytvořit vždy novou objednávku.

Kdy bude balíček doručen?

Na zabalení každého dárku si dáváme opravdu záležet. Z tohoto důvodu se doba doručení zásilky může o 1–2 pracovní den prodloužit.

Nepoškodí se dárková krabička při přepravě?

Dárkové balení vložíme vždy ještě do standardní expediční krabice, aby se vaše krásně zabalená objednávka nijak nepoškodila.

Bude v balíku přiložená faktura?

Fakturu za zboží do zásilky vkládáme pouze v případě osobního odběru. Při doručování objednávky dopravcem ji najdete jen ve svém e-mailu.

Lze vrátit dárkově zabalené produkty?

Ano, i v případě využití dárkové služby máte samozřejmě nárok na vrácení zboží. Tato možnost se však vztahuje pouze na produkty samotné, ne na dárkové balení.

Služba není aktuálně dostupná?

O profesionální zabalení objednávek se stará speciální tým lidí, který si na každém balíčku dává záležet. Počet dárkových balení denně je proto omezený. Službu můžete využít zase následující den.

Je dárkové balení dostupné pouze online?

Službu dárkového balení poskytujeme i přímo na vybraných pobočkách:

BRNO:
CAMPUS SQUARE
ulice ČESKÁ
PRAHA:
FLORENTINUM
OC EUROPARK
SMÍCHOV GATE
OSTRAVA:
NOVÁ KAROLINA PARK