Přejít na hlavní obsah

RevitaLash

RevitaLash

RevitaLash® Cosmetics má ve svém portfoliu produkty, které přispívají k posílení zdraví a přirozené krásy řas, obočí a vlasů. Zaměřují se na zlepšení stavu, obnovu a posílení těchto důležitých součástí ženské krásy.

Značka RevitaLash® má od doby svého vzniku stále se rozšiřující nabídku produktů od sér na řasy a obočí, přes vlasovou péči, kosmetické nástroje až po produkty očního make-upu.

Ke vzniku značky se váže dojemný příběh lékaře, který se rozhodl pomoci své nemocné ženě. V roce 2006 vyvinul kalifornský oční lékař Michael Brinkenhoff pečující sérum na řasy, k jehož výrobě ho inspirovala nemoc manželky. Z tohoto jediného originálního výrobku vznikla celá kolekce zkrášlující kosmetiky zaměřující se na oživení přirozené krásy každé ženy.

RevitaLash® Cosmetics vzdává hold odvaze a síle spoluzakladatelky Gayle Brinkenhoffové a ženám po celém světě tím, že celoročně podporuje osvětové, výzkumné a vzdělávací iniciativy v oblasti rakoviny prsu. Část z každého výdělku společnosti putuje na výzkumy zabývající se léčbou rakoviny.

Vyzkoušejte ikonické sérum na řasy RevitaLash® Advanced Serum. Oceňovaný kondicionér na řasy zlepšuje vzhled řas, chrání je před lámáním a zároveň zlepšuje jejich zdraví, pružnost a pevnost. Za zmínku samozřejmě stojí i řasenka RevitaLash Double-Ended Volume nebo RevitaLash® sérum na obočí.

celý text skrýt text