RevitaLash RevitaBrow Advancedkondicionér na obočí

4×
RevitaLash RevitaBrow Advanced kondicionér na obočí
RevitaLash RevitaBrow Advanced kondicionér na obočí
3 ml

Kód: RET1365 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu RevitaLash RevitaBrow Advanced
Vlastnosti

Popis:
Získejte dokonalé obočí se speciálním kondicionérem na obočí Revitalash RevitaBrow Advanced! Tento jedinečný patentovaný přípravek je bohatý na přírodní peptidy a rostlinné látky, které významně posilují růst obočí a zkrášlují jeho vzhled. Unikátní aplikátor usnadňuje aplikaci přípravku na vaše obočí. 
Po použití kondicionéru RevitaBrow Advanced bude vaše obočí intenzivně vyživené a plné síly. Kondicionér na obočí od Revitalash pomáhá oživit i velmi řídké, nebo zcela vytrhané obočí! Výsledky jsou viditelné již po 4 týdnech! Přípravek Revitalash RevitaBrow Advanced je vhodný i pro posílení růstu mužských vousů nebo kotlet. Oftalmologicky testováno. Hypoalergenní. Výrobek není testován na zvířatech.

Účinky:

  • posiluje růst obočí
  • vyživuje a zkrášluje obočí
  • viditelné výsledky již po 4 týdnech
  • posiluje růst mužských vousů i kotlet

Jak aplikovat:
Na čisté a suché obočí naneste pomocí aplikátoru malé množství kondicionéru. Kondicionér aplikujte zejména na tu oblast obočí, kterou si přejete mít hustější a krásnější. Nechejte vstřebat. Neoplachovat. Používejte 2x denně.

Vlastnosti

Odstín
transparentní
Účinek
revitalizace

O značce RevitaLash

p>Revitalash je americká kosmetická značka, kterou v roce 2006 založil lékař Michael Brinkenhoff, jehož cílem bylo vyvinutí přípravku na podporu růstu řas pro svoji nemocnou ženu. Účinný přípravek na řasy byl brzy na světě a zaznamenal na trhu vysokou poptávku. V současné době patří značka Revitalash mezi absolutní špičku ve výrobě zpevňujících a vyživujících přípravků na řasy, obočí i vlasy. Společnost Revitalash se také věnuje dobročinným aktivitám zaměřeným na boj s rakovinou prsu a část z každého výdělku společnosti putuje na výzkumy zabývající se léčbou rakoviny.

Recenze RevitaLash RevitaBrow Advanced