REVITALASH ADVANCED kondicionér na řasy | notino.cz

RevitaLash Advanced

kondicionér na řasy

RevitaLash Advanced kondicionér na řasy
RevitaLash Advanced kondicionér na řasy
RevitaLash Advanced kondicionér na řasy
3,5 ml
2 690

Kód: RET1359 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky RevitaLash Advanced

Popis:
Získejte neuvěřitelně dlouhé a husté řasy díky unikátnímu kondicionéru na řasy Revitalash Advanced! Tento patentovaný přípravek využívá čistou sílu přírodních peptidů a rostlinných látek, které řasy maximálně vyživují a tím zlepšují jejich kvalitu. Speciální jemný kartáček zajišťuje pohodlnou aplikaci.

Již po krátké době pravidelného používání kondicionéru Advanced získají vaše řasy luxusně plný vzhled! Speciální anti-mikrobiální systém pomáhá zabránit hromadění bakterií na kartáčku. Přípravek je oftalmologicky testovaný, hypoalergenní. Netestováno na zvířatech.

Dosáhněte neodolatelného vzhledu vašich řas se speciálním kondicionérem na řasy Advanced od značky Revitalash!

Účinky:

  • zahušťuje a prodlužuje řasy
  • posilující účinky
  • vyživuje řasy

Jak aplikovat:
Malé množství přípravku aplikujte pomocí aplikátoru ke kořínkům řas. Nanášejte na spodní i vrchní víčko. Používejte 1x denně nejlépe před spaním.

 

 

Vlastnosti

Barva
bezbarvý
Voděodolné
ne

O značce RevitaLash

Revitalash je americká kosmetická značka, kterou v roce 2006 založil lékař Michael Brinkenhoff, jehož cílem bylo vyvinutí přípravku na podporu růstu řas pro svoji nemocnou ženu. Účinný přípravek na řasy byl brzy na světě a zaznamenal na trhu vysokou poptávku. V současné době patří značka Revitalash mezi absolutní špičku ve výrobě zpevňujících a vyživujících přípravků na řasy, obočí i vlasy. Společnost Revitalash se také věnuje dobročinným aktivitám zaměřeným na boj s rakovinou prsu a část z každého výdělku společnosti putuje na výzkumy zabývající se léčbou rakoviny.

Menu