Přejít na hlavní obsah

Elie Saab

O značce Elie Saab

Parfémy Elie Saab v sobě ukrývají atmosféru současného módního světa i fascinující kouzlo arabské krajiny. Spojování prvků západní a východní kultury je typické také pro módní tvorbu výjimečného návrháře libanonského původu, jehož jméno značka nese.

Lásku k módě objevil Elie Saab už brzy v mládí a svůj první butik si otevřel v pouhých 18 letech. Úspěch přicházel postupně, velký zlom a celosvětový úspěch však znamenal rok 2002. Ve vínově červených šatech z jeho dílny se herečka Halle Berry prošla po červeném koberci a přebrala sošku Oscara. Róby Elie Saab od té doby vyneslo i mnoho dalších předních celebrit včetně Angeliny Jolie nebo Taylor Swift.

Od otevření prvního butiku uběhlo téměř 10 let, než se značka Elie Saab začala prezentovat také ve světě parfémů. Hned první vůni s prostým názvem Elie Saab Le Parfum si však okamžitě zamilovaly ženy po celé světě. Každý další Elie Saab parfém, které byl poté představen, v sobě odráží luxusní tvorbu této značky, která patří mezi lídry ve světě haute couture. Objevte i vy ženskost, eleganci a smyslnost, kterou ukrývá každý parfém Elie Saab.

celý text skrýt text