Fialová barva na vlasy

Hrajte si a zkoušejte nové odstíny? Co říkáte na fialovou barvu na vlasy? Vyzkoušejte, jak vám budou slušet jemné odlesky fialové nebo do toho jděte naplno a zvolte přebarvení celých délek na sytě fialovou.

Originální fialové vlasy na festival i do práce

Na ulicích jsou fialové vlasy čím dál častější a tato barva se začíná těšit velké oblibě. Každému ale naštěstí chytne trochu jinak. A navíc díky rozmanité nabídce odstínů fialových barev na vlasy se nemusíte bát, že byste skončili se stejným odstínem jako má vaše sousedka. Stále tak budete vy i vaše vlasy jedineční.

Fialové vlasy nejsou jen pro rebelky, které si užívají letní hudební festivaly. Stejně skvěle můžete ve fialových odstínech vypadat i na obchodním jednání, které svou sytou barvou oživíte. Nejsou to totiž jen vlasy, čím na okolí působíte. Celkový dojem dokreslíte volbou rtěnky nebo očních stínů a samozřejmě oblečením.

Možná vám bude slušet tmavě fialová barva na vlasy, možná spíše světle fialová, která už téměř připomíná růžovou. Bez obav můžete experimentovat a hledat ten správný odstín fialové, který vám nejvíce sedne. Než najdete ten ideální, vyzkoušejte smývatelnou barvu na vlasy a zjistěte, v čem se cítíte nejlépe!

celý text skrýt text

Nejprodávanější