Popis produktu L’Oréal Paris Casting Crème Gloss
Vlastnosti

Barva na vlasy L’Oréal Paris Casting Crème Gloss představuje skvělý způsob, jak svým vlasům dodat zářivou barvu a bohatý lesk v pohodlí domova. Díky postupnému vymývání a patentovanému komplexu péče, který zabraňuje poškození vlasů, můžete odstíny klidně měnit podle nálady.

Vlastnosti:

  • jemně vlasy obarví na přirozený odstín
  • je ideální pro překrytí prvních šedých vlasů (max. 70 %)
  • dodává vlasům výživu a oslňující lesk
  • díky vymývání barvy není nutné řešit vlasové odrosty
  • zážitek z barvení umocňuje příjemná ovocná vůně
  • krémová konzistence při barvení nestéká a usnadňuje aplikaci
  • vydrží na vlasech až 8 týdnů / 28 umytí

Složení:

  • extrakt z goji, lískových oříšků, medu a kokosový olej
  • bez amoniaku

Jak aplikovat:
Pro výběr správného odstínu a dosáhnutí požadovaného výsledku porovnejte barvu svých vlasů s odstínem barvy na krabičce. Pokud má vaše pleť červený nádech, volte neutrální nebo popelavé odstíny, které ho vyváží. Bledou pleť zase oživí a rozzáří zlaté a měděné odstíny. Jestliže si výběrem barvy nejste jisti, vždy raději zvolte světlejší odstín.

Při samotném barvení postupujte dle přiloženého návodu. O barvené vlasy následně pečujte ideálně pomocí šamponu, balzámu a bezoplachové péče L’Oréal Paris Elseve Color-Vive. Prodloužíte tak zářivost a lesk svých vlasů.

Vlastnosti

Použití
Barvení vlasů doma

Napsali jsme o L’Oréal Paris Casting Crème Gloss
Články

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Casting Crème Gloss