Zelená barva na vlasy

Chcete pořádnou změnu? A nebojíte se? V tom případě sáhněte po zelené barvě na vlasy, která dokáže vytvořit neuvěřitelné odstíny. Na první pohled vypadá možná zelená až moc divoce, ale stačí mít trochu odvahy. Uvidíte, že to za to stojí.

 

V kombinaci s vaší původní barvou dokáže zelená vykouzlit odstíny od jasně zelené přes odstíny tyrkysové až po tmavě zelenou připomínající spíše hnědou se zelenými odlesky. A aby vám zelená barva na vlasech vydržela co nejdéle, používejte přípravky pro barvené vlasy, které se postarají o dlouhotrvající výdrž barvy.

Nemusíte měnit barvu celých délek vlasů. Zkuste klidně jen pár zelených proužků pro lehké oživení. A pokud jste blond, nedělejte si starosti ani s odbarvováním vlasů. Zelená barva na vlasy vám totiž krásně chytne.

Zelené vlasy na zkoušku

Nejste si jistí, že jsou zelené vlasy pro vás to pravé? Zkuste si zelenou jen na chvíli. Třeba na večírek. A kdo ví, třeba uslyšíte tolik komplimentů, že se rozhodnete i pro dlouhotrvající zelenou barvu vlasů. Pro několikadenní barevný efekt vám ale stačí zelený sprej na vlasy nebo jiná smývatelná  zelená barva na vlasy. Uvidíte, že si zelenou zamilujete!

Líbí se vám extravagantní barvy? Co třeba modrá barva na vlasy?

celý text skrýt text

Máte vybráno
  • Barvení vlasů doma
  • Zelená
Filtr