Blond barva na vlasy

Lákají vás světlé barvy vlasů? Sáhněte po blond barvě na vlasy! Vybrali jsme pro vás širokou nabídku blond barev na vlasy s řadou jedinečných odstínů. Od platinové blond, přes popelavou až po tmavou blond – stačí si jen vybrat ten pravý odstín pro totální změnu, oživené přirozeného odstínu nebo jen zakrytí prvních šedin.

 

Komu sluší blond vlasy? Zvolte správný odstín

Zářivé blond vlasy sluší každému, kdo byl blond i v dětství. A padnoucí blond odstín si prý najde úplně každý. Zohledněte vždy svůj odstín pleti a barvu očí, a jestli si nejste jisti, poraďte se o správné barvě s odborníkem. Můžete se tak vyhnout kroku vedle a zbytečnému přebarvování. A pokud máte od přírody tmavé vlasy, nezapomeňte si pořídit i kvalitní odbarvovač na vlasy.

Nehledáte změnu, ale jen oživení barvy? Použijte permanentní blond barvu v podobném odstínu, nebo vyživující barevné masky s pigmentem, které vaše vlasy navíc posílí.

Nezapomínejte na péči o blond vlasy

Starejte se o své vlasy s láskou a důkladnou péčí. Pořiďte si šampon na blond vlasy pro odstranění nechtěných žlutých tónů, nastudujte si pravidla, jak pečovat o blond vlasy a užívejte si zdravých a krásných vlasů!

celý text skrýt text

Nejprodávanější