Odstraňovač barvy na vlasy

Zbavte se nežádoucích skvrn na pokožce po barvení, anebo upravte nevyhovující odstín svých vlasů. Se stahovačem barvy z vlasů už vás nešťastně zvolená barva dál trápit nemusí. A odstraňovač barvy na vlasy z pokožky snadno smyje každou kapku barvy, která vám při barvení ulpí na obličeji, rukou nebo vlasové pokožce.

 

Stahovač barvy na vlasy

Klasické zesvětlování může vlasy nevratně poškodit. Vyzkoušejte proto raději odstraňovač barvy z vlasů, který zachová kvalitu vlasové struktury, zároveň vás ale zbaví nežádoucích odstínů. Stahovač barvy dokáže navíc vlas vyživit a připravit na další barvení.

Odstraňovač barvy z pokožky

Přemýšlíte po každém barvení, čím odstranit barvu na vlasy z kůže rychle a bezpečně? Vsaďte na jistotu a sáhněte po šetrných odstraňovačích barvy, které barvu na vlasy z rukou i obličeje snadno smyjí. Vyzkoušejte praktické čisticí ubrousky nebo čisticí tonika, která si s barvou na pleti hravě poradí.

Náš tip: Před barvením si na kůži v okolí vlasů naneste ochranný krém proti zabarvení pokožky nebo alespoň běžný denní krém. Díky nim barva na kůži nepřilne a vy nebudete mít po barvení starosti.

celý text skrýt text