Přejít na hlavní obsah

Wahl

Wahl

Wahl – kvalitní a profesionální strojky a zastřihovače. Vše pro úpravu vlasů a vousů nabízí značka Wahl Clipper Corporation. Americká společnost je lídrem v oblasti profesionální i domácí péče o vlasy či vousy.

Tradice značky tkví v řemeslném zpracování a kvalitě nástrojů. Síla produktů značky Wahl spočívá v provedení čepele, která není lisovaná, ale pečlivě tvarovaná z masivní oceli, což zajišťuje její maximální přesnost a odolnost.

 

Společnost se sídlem ve městě Sterling ve státě Illinois založil v roce 1919 Leo J. Wahl, když ještě v témže roce přišel na trh s prvním elektrickým zastřihovačem vlasů. Postupně značka přicházela s dalšími novinkami, jako například se zastřihovačem Groomsman, prvním zastřihovačem vousů na světě na bateriový provoz nebo prvním zastřihovačem určeným astronautům NASA přímo do vesmíru.

Společnost Wahl Clipper Corporation je celosvětovým lídrem ve výrobě přístrojů pro osobní péči a výrobků pro profesionální kosmetické a kadeřnické salony. Ať už hledáte zastřihovač vousů nebo multifunkční zastřihovač pro úpravu chloupků na hrudníku, se značkou Wahl nemůžete šlápnout vedle.

Za zmínku jistě stojí holicí strojek Wahl Aqua Shave, zastřihovač vlasů Wahl Color Pro s barevně odlišenými hřebenovými nástavci, a nebo spolehlivý pomocník pro domácí péči, zastřihovač vlasů Wahl Home Pro 300. 

celý text skrýt text