Přejít na hlavní obsah

Niacinamid v kosmetice

Navraťte pleti ztracený půvab s „vitamínem krásy“! Niacinamid je druh vitamínu B3, který se běžně vyskytuje v mase, obilninách, rybách, oříšcích, vejcích či v ovoci a zelenině. Obdobně jako kyselina hyaluronová, retinol a vitamín C je považován za velmi cennou složku kosmetiky, a pokud vás trápí pupínky, akné či vrásky a pigmentové skvrny, neměla by vám kosmetika s niacinamidem rozhodně uniknout!

Vlastnosti niacinamidu

Niacinamid má v kosmetickém průmyslu zásadní postavení pro své zkrášlující účinky na pleť. Proniká totiž hluboko do pokožky, kde bojuje proti známkám stárnutí, vráskám, pigmentovým skvrnám i proti akné. Poznejte další účinky niacinamidu na pleť!

 

Účinky niacinamidu na pleť

  • Podporuje regeneraci pokožky.
  • Podporuje tvorbu kolagenu.
  • Pomáhá zmenšovat rozšířené póry.
  • Navrací pleti hydrataci.
  • Podporuje ochrannou funkci pokožky.
  • Pomáhá zklidňovat pleť a zmírnit zarudnutí kůže.
  • Zmírňuje viditelnost pigmentových skvrn a předchází jejich vzniku.
  • Pomáhá bojovat proti akné a nedokonalostem pleti.

Niacinamid v kosmetice

Hýčkejte svou pleť vitamínovou bombou a zařaďte do každodenní péče niacinamidovou kosmetiku, která je vhodná také na citlivou pleť.

Tonikum s niacinamidem i niacinamid sérum jsou ideálními pomocníky pro každodenní ošetření pleti trpící na pupínky a rozšířené póry, zároveň pomáhají sjednotit tón pleti a zmatnit pokožku.

Hydratační krém s niacinamidem pomáhá regenerovat pleť, zbavovat ji prvních známek stárnutí i pigmentových skvrn a navracet pleti svěžest a jas. Jednou týdně doporučujeme nanést pleťovou masku s niacinamidem, která intenzivně pečuje o pokožku namáhanou stresem, hormonálními změnami i vnějšími vlivy, jako je slunce či mráz, nevhodná strava a nečistoty z okolí.

Na své si přijdou i milovníci dekorativní kosmetiky, niacinamidem jsou totiž obohaceny některé tónovací krémy a make-upy pro jeho zázračné vyživující vlastnosti.

Proměňte svůj každodenní beauty rituál na oslavu dokonalé pleti a dopřejte pokožce vyživující niacinamidový krém, regenerační pleťovou masku či niacinamid sérum proti pupínkům a černým tečkám! Pokud vás trápí akné, vyzkoušejte také produkty s kyselinou salicylovou či tea tree kosmetiku, se stárnutím pleti a prvními vráskami si zase hladce poradí kosmetika se šnečím extraktem!

 

celý text skrýt text