Přejít na hlavní obsah

Skin79

O značce Skin79

Stát se nejlepším přítelem vaší pleti, to je cílem korejské kosmetiky Skin79. Napovídá tomu už samotný název značky – výslovnost spojení „79“ zní v korejštině jako „přátelé“, „skin“ pak v angličtině znamená „pleť“. Kosmetika Skin79 vám tak díky své prvotřídní kvalitě, okamžité efektivitě, a přitom šetrnosti vycházející z využití přírodních složek pomůže objevit tajemství krásy korejských žen a mužů.

 

Bez všestranného BB krému si dnes už málokdo dokáže představit pravidelné líčení a péči o pleť. A právě značka Skin79 je z velké části zodpovědná za šíření trendu tohoto produktu. Lídrem v jeho výrobě je už od dob svého vzniku, tedy od roku 2004. A přinášet lidem podobně inovativní kosmetiku se tým Skin79 snaží i nadále – využívá k tomu rozsáhlý výzkum, technologické inovace vyvíjené v korejských laboratořích, ale i netradiční řešení využívající sílu rostlin podle tradičních receptur východní kultury.

Vyzkoušejte i vy korejskou kosmetiku, která si získala oblibu po celém světě. Nenechte si ujít například Skin79 BB Cream Super+ Beblesh Balm. Tento tónovací krém si můžete vybrat buď ve verzi hydratační, rozjasňující nebo se složením proti nedokonalostem pleti. Mezi bestsellery v kategorii BB krémů patří také Skin79 Dark Panda BB Cream či Skin79 Angry Cat BB Cream. A za zmínku stojí i hydratační a zklidňující gel Skin79 Jeju Aloe, který se stal v posledních letech pro své složení s 99 % aloe vera skutečným hitem.

celý text skrýt text