Přejít na hlavní obsah

Schwarzkopf Professional barvy na vlasy

Permanentní barvy IGORA

Barvám IGORA Royal již po desetiletí věří miliony koloristů. Barvy vkročily do nového desetiletí s modernizovaným balením šetrným k přírodě a se zjednodušeným sortimentem barev. Objevte intenzivní barvicí výkon s odstíny IGORA ROYAL, superstudené blond výsledky s odstíny IGORA ROYAL Highlifts a zářivé módní odstíny pro melírovací techniky s IGORA ROYAL Fashion Lights. Pro sebevědomé zralé zákaznice pak řada nabízí odstíny IGORA ROYAL Absolutes se 100% krytím a pro zvýraznění bílých vlasů s krátkodobějším závazkem odstíny IGORA ROYAL Silver Whites. Pro rychlé zvládnutí barvicího systému jsou pak bezkonkurenční volbou odstíny IGORA COLOR10 s 10 minutovou dobou působení, pro zesvětlení poté řada IGORA Vario Blond poskytující až 8 úrovní zesvětlení se sníženým lámáním vlasů.

celý text skrýt text

Demi-permanentní a semi-permanentní barvy Schwarzkopf Professional

Demi-permanentní systém barev představují barvy IGORA Vibrance. Portfolio odstínů kopíruje permanentní barvy IGORA, a proto jsou skvělé k duální aplikaci nebo samostatně pro barvení s kratším závazkem. Díky novému hydratačnímu komplexu s AQUAXYL™ jsou vlasy během barvení hloubkově vyživovány a chráněny.

Rychlé a snadné osvěžení barvy nabízí systém tónovacích barvicích masek Chroma ID se svým portfoliem jemných a intenzivních odstínů, který o vlasy také do hloubky pečuje. Dalším semi-permanentním systémem jsou pěny IGORA Expert Mousse, které sestávají ze 16 vzájemně míchatelných odstínů a nabízí rovněž snadné použití v pohodlí domova.

celý text skrýt text