Schwarzkopf Professional Blondme zesvětlující krém pro blond vlasy

1×
Schwarzkopf Professional Blondme zesvětlující krém pro blond vlasy
Schwarzkopf Professional Blondme zesvětlující krém pro blond vlasy
349
odstín L - Ice 60 ml
Kód: SCW2946 | Skladem

Pouze k profesionálnímu použití

1
Zásilkovna
Již zítra úterý 2. 3. 2021
Osobní odběr
Již zítra úterý 2. 3. 2021

Popis produktu Schwarzkopf Professional Blondme
Vlastnosti

Přejete si vytvořit o něco světlejší a zářivější odstín vašich blond vlasů? Zesvětlující krém Schwarzkopf Professional Blondme efektivně odbarvuje vlasy, zakrývá šediny a dodává vlasům zářivý lesk a hebkost

Vlastnosti:

  • zesvětluje až o pět stupňů
  • je vhodný pro přírodní, tmavě plavé i světlé vlasy
  • chrání vlasové vlákno a nepoškozuje ho
  • skvěle se hodí pro zakrytí šedin

Jak aplikovat:
Smíchejte zesvětlující krém s vyvíječem Schwarzkopf Professional Blondme v koncentraci 7 vol. (12%) pro slabší zesvětlení nebo v koncentraci 20 vol. (9%) pro světlejší odstíny a silnější odbarvení. Vyvíječ není součástí balení.

Návod k použití naleznete ZDE

Vlastnosti

Typ vlasů
blond a zesvětlované vlasy
Použití
profesionální barvy na vlasy
Barva
blond

O značce Schwarzkopf Professional

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči s přípravky Schwarzkopf Professional! Z široké nabídky produktů si můžete zvolit přesně takovou řadu, která se hodí pro váš typ vlasů.

Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu již více než 100 let a za tu dobu dokonale pochopila, jak se starat o vlasy tak, aby byly za všech okolností zdravé a krásné. Tato úspěšná firma původně vznikla v malé berlínské drogerii, kterou provozoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové přípravky se staly velmi brzy oblíbené u zákazníků a díky svým inovativním technologiím způsobily doslova revoluci na trhu v oblasti vlasové péče.

V současné době vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množství patentů a udává tempo na světovém trhu. Vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional můžete najít v salonech a obchodech na všech kontinentech. Pokud tedy opravdu toužíte po profesionálním vzhledu svých vlasů, vsaďte na vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete litovat.

Recenze Schwarzkopf Professional Blondme1