Schwarzkopf Professional Bond Enforcing Color Remover odstraňovač barvy na vlasy

1×
Schwarzkopf Professional Bond Enforcing Color Remover odstraňovač barvy na vlasy
Schwarzkopf Professional Bond Enforcing Color Remover odstraňovač barvy na vlasy
10x30 g
395

Kód: SCW08133 | Skladem

Pouze k profesionálnímu použití

1
Zásilkovna
pondělí 8. 3. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 7. 3. 2021

Popis produktu Schwarzkopf Professional Bond Enforcing Color Remover

Odstranění barvy z vlasů pomocí klasického zesvětlovače může způsobit nevratné škody. Odstraňovač barvy na vlasy Schwarzkopf Professional Bond Enforcing přichází s inovativním způsobem, jak vlasy zbavit nechtěného barevného odstínu a přitom zachovat jejich kvalitu.

Odstraňovač se nanáší ve 2 fázích. V prvním kroku dokáže vlasy zbavit všech umělých barevných pigmentů a zároveň sjednotit jejich tón. Ve druhé fázi vlasy hloubkově vyživí a připraví na další barvení. Díky tomu budou vlasy opět jako úplně čisté plátno, na kterém se může kreativně projevit každý profesionální kadeřník.

Vlastnosti:

  • redukuje barevné pigmenty ve vlasech
  • zachovává celistvost vlasu a sjednocuje barevný tón
  • zajišťuje perfektní výsledek dalšího barvení
  • ideální pro rychlé a šetrné korekce barev
  • vhodný pro vlasy ošetřené jakýmkoliv typem barvy
  • určený pouze pro profesionální použití

Složení:

  • technologie FibreBond – chrání a posiluje vlasová vlákna

O značce Schwarzkopf Professional

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči s přípravky Schwarzkopf Professional! Z široké nabídky produktů si můžete zvolit přesně takovou řadu, která se hodí pro váš typ vlasů.

Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu již více než 100 let a za tu dobu dokonale pochopila, jak se starat o vlasy tak, aby byly za všech okolností zdravé a krásné. Tato úspěšná firma původně vznikla v malé berlínské drogerii, kterou provozoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové přípravky se staly velmi brzy oblíbené u zákazníků a díky svým inovativním technologiím způsobily doslova revoluci na trhu v oblasti vlasové péče.

V současné době vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množství patentů a udává tempo na světovém trhu. Vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional můžete najít v salonech a obchodech na všech kontinentech. Pokud tedy opravdu toužíte po profesionálním vzhledu svých vlasů, vsaďte na vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete litovat.

Recenze Schwarzkopf Professional Bond Enforcing Color Remover1